Rubriky

Dlouho očekávaný veletrh cestování je tu

Od pátku 18.3. 2022 po celý víkend se po dvou letech opět uskuteční v pražských Letňanech dlouho očekávaný veletrh Holiday World a Region World. Tentokrát bude obohacený i o prezentaci karavanů a na své si přijdou i fanoušci lodí, jelikož součástí Holiday World budou letos i vodní čluny, jachty a vše s tím spojené.  Vzhledem k dvouleté absenci je pro návštěvníky připraven i opravdu velmi bohatý program.

Návštěvníci se mohou těšit nejen na spoustu přednášek a zajímavostí ze světa cestování, ale například i na kolo štěstí, kde mohou vyhrát spoustu cen.

Co se programu týče, bude opět opravdu bohatý. Divákům se na veletrhu představí unikátní přírodní centrum Údolí volavek, do kterého mimochodem budou moci návštěvníci vyhrát víkendový voucher, dále mohou shlédnout přednášku dobrodruha a cestovatele Marta Eslema nebo se dozví více o agentuře Jindřicha Čandy a Míši Noskové, která je překvapí svými netradičními zájezdy.

Cestovní agentura Sadská připravila pro jednoho z návštěvníků veletrhu opravdu nádhernou cenu a zároveň on-line reportáž přímo z Tunisu. Návštěvníci budou mít i možnost ochutnat jedinečná ovocná vína od vinařství Miluron, která získala světová ocenění a objednává si je například i americký herec Nicholas Cage.

Těšit se můžou i na zajímavé rozhovory s cestovateli a zároveň finalisty soutěže Muž roku jakými jsou Domink  Chabr a Lukáš Veitl nebo na pěvecké vystoupení v podání čerstvé maminky Míši Noskové nebo finalistky Superstar Adély Krejdlové.

Takže neváhejete a určitě přijďte. A pro ty, kteří chtějí zkusit lístky na Holiday World vyhrát, mohou soutěžit zde: Soutěž

Těšíme se na vás.

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dlouho očekávaný veletrh cestování je tu”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *