Rubriky

I letecké společnosti získávají ceny! Podívejte se, kdo vyhrál za nejlepší zábavu na palubě

Společnost Emirates získala třetí po sobě jdoucí ocenění za nejlepší zábavu na palubě na Passenger Choice Awards 2020 během APEX EXPO v americkém Los Angeles. Letecká společnost také získala pět hvězdiček v celosvětovém hodnocení Official Airline Rating, což je nejvyšší hodnocení v prvním leteckém ratingovém programu založeném výhradně na ověřené a certifikované zpětné vazbě cestujících.

Společnost Emirates je dlouhodobě na čele v inovacích v oblasti palubní zábavy, která od začátku určovala míru spokojenosti zákazníků. Například v roce 1992 byla Emirates první, kdo nainstaloval televizní obrazovky na každé sedadlo v každém letadle své flotily. Nově si od začátku roku cestující mohou vytvářet a synchronizovat své vlastní playlisty v mobilní aplikaci Emirates.

Letecká společnost v současnosti poskytuje jednu z nejkomplexnějších a nejmodernějších zábavních a komunikačních služeb na obloze. Její vysoce oceňovaný systém ice nyní nabízí přes 4 500 zábavních kanálů, včetně více než 1 000 světových filmů – což je více, než nabízí kterákoli jiná letecká společnost. Cestující ve všech třídách mají k dispozici ty největší obrazovky, jaké v leteckém průmyslu momentálně jsou. Velikosti obrazovek se v každé letové třídě liší: 13,3 palce v Economy Class, 23 palců v Business Class a 32 palce ve First Class.

Kromě velké rozmanitosti obsahu investuje Emirates také do konektivity a živých přenosů. Více než 176 letounů Emirates má k dispozici živé televizní vysílání, proto se až 70 000 cestujících sportovních fanoušků najednou může dívat na celosvětové sportovní události v přímém přenosu ve výšce až 1 km. Cestující si také mohou užít výběr z mezinárodních zpravodajských kanálů, jako jsou CNN, BBC World News, Sky News, Euro News, CNBC a NHK World.

Wi-Fi připojení je k dispozici ve všech letadlech společnosti Emirates. Cestující všech tříd dostávají         20 MB bezplatných dat nebo neomezené používání aplikací pro zasílání zpráv po dobu 2 hodin, což jim umožňuje zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou nebo kolegy. Členové Emirates Skywards mají navíc zvláštní výhody v závislosti na jejich členské úrovni a cestovní třídě, včetně bezplatného Wi-Fi v Business nebo First Class.

Ceny APEX Passenger Choice Awards jsou založeny na zpětné vazbě od cestujících získané prostřednictvím partnerství APEX s TripIt od společnosti Concur, světově nejuznávanější cestovatelská aplikace. Cestující hodnotili více než milion letů mezi daty 1. července 2018 a 30. června 2019 s téměř 600 aerolinkami z celého světa, kterým udělovali od 1 do 5 hvězdiček.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “I letecké společnosti získávají ceny! Podívejte se, kdo vyhrál za nejlepší zábavu na palubě”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *