Rubriky

Tip na luxusní vánoční dárek. Darujte kosmetický hit.

Přemýšlíte co pořídit svým blízkým k Vánocům? 

Máme pro vás krásný typ v podobě luxusního dárkového balíčku.

Dárkový balíček obsahující masážní váleček a módní doplňky, které budou ozdobou každé ženy.
Naše masážní válečky jsou vyrobené z přírodních kamenů nesoucí každý svou specifickou energii  a zajistí vašemu tělu ozdravné účinky v mnoha podobách.

Prostřednictvím masážních válečků si můžete udělat lymfatickou masáž, zbavit svoji pleť toxinů, otoků a vyhladit si vrásky. Pravidelnou masáží dosáhnete i zlepšení cirkulace krve, dosáhnete sjednocení tónu pleti a zbavíte se váčků pod očima.

Současně s tím můžete masážní válečky použít i jako pomocné aplikátory různých pleťových krémů a sér, neboť díky nim proniknou vmasírováním daleko hlouběji do pleti a tím je zajištěn lepší účinek. Vaše pleť tak bude zářivá a omlazená.

Váleček se používá velmi jednoduše. Každý roller se skládá ze dvou kamenů. Větší slouží k masáži čela, tváře, brady, krku a dekoltu, menší si poradí s očním okolím. Buď jen tak nasucho s ním jezdíte po obličeji a nebo si na pleť nanesete sérum či krém, který pomocí rolleru zapracujete do pleti. Rolujte vždy od středu obličeje směrem k lymfatickým uzlinám. Nikdy nejezděte válečkem dolů.

Minimální doba masáže by měla být alespoň 10 minut.

Váleček lze rovněž využít i v případě, že používáte jednorázové látkové masky. Nasaďte si svoji oblíbenou masku a válečkem přes ní přejíždíte po celou dobu působení.

S válečkem si navíc můžete dopřát:

Skvělé prokrvení pokožky tím, že dáte váleček na chvíli do mrazáku.

Naopak, v případě, že chcete hřejivou masáž, namočte váleček chvíli v teplé vodě a dopřejte si masáž hřejivou. Ideální je si vzít váleček s sebou do vany:-)

Nezapomeňte váleček vždy řádně omýt a osušit.

Pro čtenáře Jo magazínů jsme připravili tyto nádherné dárkové sety:

1. Set Rose
Tento váleček je vyroben z přírodního růženínu. Růženín je kamenem lásky. Probudí ve vás jemnou a hřejivou energii a podtrhne vaši ženskost.
Součástí tohoto setu jsou fashion náramky Dřevěný andělíček je pro štěstí.

Cena: 1250 Kč nyní sleva 30%  875Kč

2. Set Crystal

Tento váleček je z čistého křišťálu. Křišťál je transformační kámen, svého majitele očistí a dodá mu sílu a energii. Ten, kdo ho používá, bude obdařen léčivými schopnosti. Tento kámen vás podpoří rovněž ve vašich vizích. Je nositelem prapůvodní energie.
Křišťálový náramek bude nejen energetickou podporou, ale zároveň i krásnou ozdobou. Dřevěný andělíček je pro štěstí.

Cena: 1250 Kč nyní sleva 30%  875Kč

3. Set Tigers Eye

Tento váleček je vyroben z tygřího oka. Tento kámen nás ochraňuje před všemi formami nebezpečí. Je to hřejiví kámen, podporuje tok energie a dodává sílu. Přitahuje peníze a bohatství v mnoha směrech a chrání nás od špatné minulosti. Náramek je krásným doplňkem pro všechny příležitosti a bude nás vždy chránit. Dřevěný andělíček je pro štěstí.

Cena: 1250 Kč nyní sleva 30%  875Kč

V případě zájmu prosím posílejte své objednávky na e-mail eshop@jomagazin.cz
Poštovné a balné je 99 Kč. V případě objednání dvou a více setů je poštovné a balné zdarma.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tip na luxusní vánoční dárek. Darujte kosmetický hit.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *