Rubriky

Bolí vás v létě hlava? Máte stažené hrdlo? Tuhne vám šíje? Ulechčete si. Naučite se cviky z čínské medicíny

Bolí vás v létě hlava? Máte stažené hrdlo? Tuhne vám šíje? Máte mravenčení, napětí i bolesti v rukou? Buší vám srdce? Máte potíže s krevním tlakem, cévami či s tlakem na hrudníku? Míváte pocity ohrožení a slabé nervy? Stěžujete si často na slabý žaludek? Bolesti v ramenou a loktech? opary na jazyku? Začaly jste být nahluchlí? Je pro vás problém udržet si psychickou rovnováhu? Cítíte duševní neklid? Trpíte neurózami? Poruchou řeči, paměti či upřímné komunikace? A co vaše termoregulace? Potíte se často? Zvláště v podpaží?

Potom byste měli věnovat zvýšenou pozornost orgánům, jež jsou za tyto potíže odpovědné. Jelikož právě jejich ne-rovnováha mám tyto projevy. Jde o naše srdce, osrdečník, tenké střevo a trojitý ohřívač. Díky porozumění těmto příznakům lze předejít mnohem vážnějším poruchám a nemocem.

Element dřeva (játra a žlučník) lze metaforicky přirovnat k palivu pro element ohně ( srdce, osrdečník, TeS). A oheň hoří tak dobře a kvalitně, jak je dodáváno dřevo a rovněž, v jaké kvalitě. Element dřeva, představující náš světonázor, může výrazně oslabovat sílu našeho Ducha, naši realizaci i naše projevení se. Přikládá-li do ohně agresi, zcela zablokuje srdeční oheň, laskavost a schopnost soucítění. Kooperace těchto elementů naprosto zásadní. Proto se budeme věnovat i proudění energie z elementu dřeva do elementu ohně…

Neměli byste promeškat příležitost naučit se cviky z čínské medicíny zaměřené ozdravění a harmonizaci právě těchto orgánů. Jde o umění cchi-kung (umění práce s životní energií,překl.) a nauku wu-xing (pět prvků, z nich jsou utvořeny orgány a pět spirituálních esencí Ducha, udržující prostřednictvím těchto orgánů jisté kvality, např. schopnost odpouštět, dávat a přijímat otevřeně své city, cítit se v bezpečí, otevřeně a upřímně komunikovat, schopnost vidět širší souvislosti a pod.). Tato cvičení jsou účinnější, než-li akupunktura a přitom se je může naučit každý, bez ohledu na věk, pohlaví, rasu a náboženství.

Součástí kurzu jsou i bohatá skripta s video-instruktážemi k jednotlivým cvikům, dynamickým taoistickým ozdravným meditacím i posilování ducha.

Jelikož nám začalo letní období a s spolu s ním i aktivita elementu ohně, projeví se nejsilněji zátěže a oslabení právě na srdci, osrdečníku, tenkém střevě a trojitém ohřívači. Vyvstanou témata s čím v životě bojuji, jaké výkony se ode mne očekávají a já mám strach, že nesplním očekávání či jsme využívaný a zneužívaný…

Tenké střevo je spojeno s enterickým nervovým systémem tzv. „druhým mozkem“ řídícím v těle více procesů, než-li mozek sám a vytvářející veškeré hormony pro mozek. Psychika je tedy úzce spojena se stavem našich střev a naší životní silou. Toto cvičení vnese novou čistou energii a informace do všech těchto orgánů a příslušných energetických drah.
Budeme vyplavovat, harmonizovat a stabilizovat. Budeme uzdravovat a otevírat naše srdce…

Přihlásit se a absolvovat tento kurz můžete 22.5.2019 v Tovéři u Olomouce (774787676) a 2.6.2019 v pražském centru Adaraya ( Katarina-603189683).

Tak neváhejte a zavolejte, co nejdříve. Toto léto může být pro vás příležitostí, jak ozdravit a otevřít své srdce…

Cena : 2.000,- včeťně-booku

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Bolí vás v létě hlava? Máte stažené hrdlo? Tuhne vám šíje? Ulechčete si. Naučite se cviky z čínské medicíny”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *