Rubriky

Do Českých Budějovic na charitativní bazar! Pořádá ho tu Bára Nesvadbová…

Vůbec poprvé se vyhlášený charitativní bazar spisovatelky Báry Nesvadbové přesune na jih Čech! V sobotu 16. listopadu se bude konat českobudějovickém IGY Centru. Do největšího jihočeského obchodního centra, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP, zavítá i sama spisovatelka s řadou stylových oděvů i doplňků.

„České Budějovice budou po Praze hned druhou zastávkou pořadatelů bazaru. Charitativní bazar pro nadační fond BE CHARITY bude  probíhat v přízemí nové části IGY v sobotu 16. listopadu od 13 do 18 hodin. Bude zde možné nakoupit značkové oblečení za bazarové ceny a zároveň přispět na dobrou věc. Veškerý výtěžek poputuje do jižních Čech na pomoc lidem s mentálním a kombinovaným postižením a těm, kteří se o ně starají,“ řekla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová.

Charitativní bazar v IGY Centru v Českých Budějovicích podpoří řada známých osobností, jako například herečka ze seriálu Most Dominika Býmová, módní návrhář Miroslav Bárta, blogerka Lucie van Koten či moderátorka rádia Kiss Bára Tlučhořová. Jihočeského bazaru se zúčastní i sama Barbara Nesvadbová. Návštěvníci akce si budou moci poslechnout rozhovory se známými osobnostmi a překvapením bude malá módní přehlídka modelů z dílny Dominiky Býmové.

Nadační fond BE CHARITY vznikl v roce 2015 s cílem podporovat dlouhodobě nemocné či jinak znevýhodněné osoby a jejich rodinné příslušníky, kteří se o ně starají. Pomáhá zajišťovat příspěvky na léčbu, rehabilitaci, na koupi zdravotnických pomůcek a materiálu. Na tyto účely je vyčleněn celý výtěžek bazarů.

Nestoupá jen zájem o nákupy, ale roste i počet lidí, kteří pomáhají, a to je na tom to nejlepší,“ řekla Barbara Nesvadbová, zakladatelka Nadačního fondu BE CHARITY. „Denně se přesvědčujeme o tom, že lidé mají vůli pomoci, ať již věnováním šatů či dobrovolnictvím v rámci pořádaných akcí,“ doplnila spisovatelka.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Do Českých Budějovic na charitativní bazar! Pořádá ho tu Bára Nesvadbová…”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *