Rubriky

Fittipaldi je naprosto nadšený: Na nový Mercedes-Benz GLE kupé nedá dopustit

Mohlo by se zdát, že tak slavný a úspěšný člověk má vše a nemůžete ho ničím překvapit. Emerson Fittipaldi však donedávna jeden velký sen měl – jezdit v Mercedesu GLE kupé. Splnili mu to ve společnosti M3000 a legendární závodník F1 je s vozem naprosto spokojený. Kdyby mohl, možná by v něm i bydlel. Což by ale u jeho sympatické manželky asi neprošlo.

Do Mercedesu se dvojnásobná mistr světa F1 doslova zamiloval. Možná už v roce 1974, kdy v kokpitu McLarenu získal svůj druhý titul šampióna. Je s podivem, že si ho přesto nikdy nepořídil. „Vždycky do toho něco vlezlo. Proto jsem moc rád, že to vyšlo v Praze,“ pochvaloval si Brazilec před pár týdny v centrále společnosti M3000. Na okruhu si Fittipaldi se soupeři většinou poradil stejně snadno jako pitbul s jezevčíkem, pokud ale jde o osobní auta, tam je spíš váhavým střelcem. Nejspíš i proto, že v prostředí motorů strávil prakticky celý život. „GLE kupé je splněný sen. Moc děkuji, že v něm mohu jezdit.“

Zatím nenašel nic, co by mu na autě vadilo. Možná je to tím, že láska ještě nevyprchala. „To ani nehrozí,“ směje se Fittipaldi, který si řízení neskutečně užívá. Dokonce prý většinou „nejezdí jako Fittipaldi“, jak se u nás s oblibou říká. Jízdu si co nejvíce vychutnává. Pro Mercedes navíc zřejmě vychovává nového spokojeného klienta. Emersonův syn Emmo, který zatím sbírá úspěchy po celém světě na motokárách, je totiž z GLE kupé také nadšený.

 

 

Foto: Roman Souček

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Fittipaldi je naprosto nadšený: Na nový Mercedes-Benz GLE kupé nedá dopustit”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *