Rubriky

Herečka Ivana Jirešová svěřila: Můj sen je podívat se k Mrtvému moři!

Herečka Ivana Jirešová je jednou z žen, které zřejmě zastavily čas. Éterická blondýnka má dospívající dceru, rozjetou kariéru a osud se s ní v předchozích letech příliš nemazlil, přesto i po čtyřicítce vypadá mladistvě a září z ní pozitivní energie. Ivana se svým klíčem ke spokojenému životu a mladistvému vzhledu ale netají.

„Józe jsem podlehla už před mnoha lety. Tehdy jsem byla poprvé jako redaktorka vyzkoušet bikram jógu a hned po lekci jsem se rozbrečela. Uvolnilo se ve mně obrovské množství emocí a energie,“ prozrazuje herečka. Svým zdravým životním stylem se stala vzorem mnoha ženám v České republice, přesto jej nebere jako dogma, ale spíš jako prostředek k tomu, jak si v moderní uspěchané době zachovat čistou hlavu.

„Nejsem žádný asketa, co žije v jeskyni,“ směje se. „jsem žena, ráda o sebe pečuji, ale samozřejmě vybírám kosmetiku s ohledem na sebe i životní prostředí. Kůže je náš největší orgán, nemělo by nám být jedno, co na ni použijeme.“ Ivana je milovnicí přírodní kosmetiky, olejů a všeho, co propojuje zdraví a krásu. „Produkty z Mrtvého moře jsou doslova zázračné. Doma mi nesmí chybět kosmetika Sabon, která právě odtamtud pochází.“ Tento tajemný kout světa dokonce krásku fascinuje natolik, že má v plánu jej brzy navštívit.

„Můj sen je podívat se do Izraele. Mrtvé moře považuji za jeden z neuvěřitelných zázraků přírody, ať už pro jeho nespočetné blahodárné účinky, ale třeba i pro to, že se v něm zkrátka nemůžete utopit. Žije si zkrátka svým unikátním životem“ rozpovídala se. Podobná jedinečná místa herečka na svým cestách vyhledává, prý jsou jedním ze zdrojů její neustále dobré nálady. „Každou volnou chvíli trávím s rodinou nebo v přírodě. Ráda chodím po horách, čerpám energii a možná i díky tomu stále věřím na zázraky,“ uzavírá Jirešová.

Foto: Sabon

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Herečka Ivana Jirešová svěřila: Můj sen je podívat se k Mrtvému moři!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *