Rubriky

Jak velké změny dokáže ovoce v kosmetice?

Je vaše pleť připravená na jaro? Využijte jedinečných účinků ovoce obsaženého v kosmetických produktech. Už od dětství nás dospělí učili, že když budeme svému tělu zajišťovat pravidelný přísun živin bohatý na vitaminy a minerály, budeme zdravější. To samé však platí i pro pleť, na kterou tak lehce můžeme zapomenout. Aplikace kosmetiky s obsahem ovoce totiž představuje pro pleť celou řadu výhod; ovoce je často přímo napěchované antioxidanty a mnoha vitaminy, které společně pomáhají pleť chránit před znečištěním a předčasným stárnutím. Přivítejte jaro s projasněnou tváří překypující zdravím!

Nestárnoucí kdoule – tedy pleť

Mnohé blahodárné účinky kdoule byly objeveny již více než 4000 let před Kristem na pobřeží Kaspického moře. V první řadě si samozřejmě ovoce získalo oblibu v řecké gastronomii, ale posléze se našlo využití i pro vůni tohoto ovoce, a proto vznikly i parfémy z kdoule. Jakmile se zjistilo, že má kdoule i léčivé účinky, o využití ovoce bylo jasno. Dnes ji najdeme i v kosmetickém průmyslu.

Vysoká hladina antioxidantů a vitamínů, kterou najdeme v kdouli, je velmi prospěšná pro udržení si zdravé a mladé pokožky. Antioxidanty eliminují následky poškození způsobené volnými radikály, čímž snižují výskyt vrásek, odstraňují skvrny a pomáhají chránit pokožku před UV zářením.

Kdoule krásně hydratuje suchou pokožku, avšak velký úspěch může sklidit především u majitelek mastné pokožky pro svou schopnost regulovat tvorbu kožního mazu. Pleť je snadno udržována v čistotě, jelikož pleť už není tak mastná a lesklá, a proto je mnohem snadnější bojovat i s tvorbou akné a černých teček. Pleť naopak působí matnějším a hladším vzhledem.

Náš tip:

100% přírodní výtažek z kdoule z udržitelných zdrojů naleznete v micelární vodě bioten SKIN MOISTURE pro normální a smíšenou pleť. Složení je obohaceno také o prebiotika. Velmi jednoduše tak nejen odstraníte i voděodolný make-up a nečistoty z obličeje, ale také vaší pleti pomůžete navrátit svěžest. Micelární voda obsahuje 96 % surovin přírodního původu.

Cena: 400 ml / 149,90 Kč

Je libo… vitamin C?

Obecně je vitamin C proslulý svými, dalo by se říct, že někdy až kouzelnými, účinky pro lidské tělo. Pomáhá posílit imunitu, chránit proti rakovině a je tak skvělý pro pleť!

Vitamin C je známý tím, že pomáhá udržet pokožku zářivou a mladistvou. Bez problému si poradí s volnými radikály a pomáhá s rychlejší regenerací pokožky. Jak je to možné? Vitamin se totiž běžně vyskytuje ve vrstvách kůže, které se nazývají dermis a epidermis, kam jsou tyto živiny transportovány z krevního řečiště. Je to však právě stárnutí, znečištění nebo vystavení UV záření, které může snížit výskyt vitamínů hlavně ve vrstvě epidermis. Proto je tak dobré vitaminy přijímat nejen ve formě stravy, ale aplikovat je i lokálně s pomocí vašeho oblíbeného kosmetického produktu na pleť.

Náš tip:

Energizující a rozjasňující textilní maska Vitamin C od Astrid napomáhá nejen hydrataci pleti, ale také tomu, aby pleť byla plná energie, osvěžená a zářivá. Maska je napuštěná sérem s účinnou kombinací vitaminu C, grepu a extraktu z kustovnice čínské. Tyto ingredience jsou známé pro své antioxidační, revitalizující a rozjasňující účinky, které pomáhají osvěžit zašedlou a unavenou pleť. Po použití má pleť osvěžený, jemnější a rozzářený vzhled.

Cena: 49,90 Kč

Pokud patříte mezi příznivce textilních masek a budete chtít svou beauty proceduru příště obměnit, vyzkoušejte novinku od značky Astrid, kterou je maska z řady Q10 Miracle.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jak velké změny dokáže ovoce v kosmetice?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *