Rubriky

Markéta Muzikářová a Inflagranti rozhýbou HOLIDAY WORLD v Letňanech

Slavné melodie z klasiky, rocku i popu v úpravách pro elektrické smyčce. To je hudební seskupení INFLAGRANTI. Elektrické smyčcové trio, bylo založeno v roce 2004. Hrají úpravy skladeb a písní, které mají rády, a které je baví hrát.

Ve dnech 14.2 od 12 – 14 hod a 15.2 od 12 – 13 hod a od 15 -16. hod pro vás JO TOP CESTOVÁNÍ magazín připravil na hlavním pódiu veletrhu cestovního ruchu program s názvem „Barvy dálek“. Těšit se mimo jiné můžete na úžasné melodie v podání houslistky Markéty Muzikářové, frontmanky populárního hudebního tria Inflagranti v sobotu 15.2, a v pátek 14.2 v kompletní sestavě.

„Barvy dálek“je  pestrý program hudby, tance, módních přehlídek, zajímavých rozhovorů, ale i barmanskou show, který bude k vidění na hlavním pódiu.

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. I v roce 2019 se na veletrhu představil téměř celý svět. Nechyběly národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Na turistické zážitky lákaly regiony České republiky, aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídly desítky cestovních kanceláří a agentur.

Novinkou veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 bylo spojení s veletrhem PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA, který představil nejzajímavější památkové objekty České republiky včetně církevních památek. Záštitu nad touto výstavou převzalo Ministerstvo kultury ČR. V rámci propojení těchto dvou veletrhů tak došlo k logické synergii mezi památkami a cestovním ruchem – spojení památek a turistiky.Veletrh HOLIDAY WORLD byl opět rozdělen na dny pro odbornou veřejnost (čtvrtek a pátek) a dny pro laickou veřejnost (sobota a neděle).

HOLIDAY WORLD se uskuteční v termínu 13. – 16. 2. 2020. Nově v areálu PVA EXPO Letňany.

Vstupenky na HOLIDAY WORLD

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Markéta Muzikářová a Inflagranti rozhýbou HOLIDAY WORLD v Letňanech”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *