Rubriky

Připravujeme pro vás další soutěž! Tentokrát se salonem Dr.nek

Chcete vyhrát masáž Maderoterapie nebo získat ošetření nejnovějším přístrojem na kosmetické ošetření pro zvětšení rtů nebo vyhlazení vrásek Hyaluron Pen? a Nebo vás zajímá, jak si Kája Pavlíček nechal zvětšit rty? Tak se podívejte na video.

Salon Dr.nek, se zabývá C což je speciální  masážní technika, která napomáhá odstraňování celulitidy. Zahrnuje řadu dynamických hmatů, které se provádí pomocí různých dřevěných pomůcek a při této masáži, se dané místo prokrví a tím se urychlí látková výměna. Dochází také k jemné stimulaci lymfatického systému, čímž se uvolní nahromaděné toxiny. Tělo se zbaví nerovností v podkoží a tím se zmírní efekt ošklivé pomerančové kůže zvané celulitida.

Dále se studio Dr.nek zabývá novinkou na českém trhu, která se jmenuje Hyaluropen.  Je to nejnovější neinvazivní přístroj pro kosmetické ošetření pro zvětšení rtů nebo vyhlazení vrásek. Hyaluron Pen pracuje s pružinou a pístem, díky tomu se pod tlakem a velmi rychle vstříkne rovnoměrně sérum kyseliny hyaluronové pod kůži do maximální hloubky 0,2 mm. Sérum je absorbováno mnohem lépe než při invazivní metodě. Pero rozloží sérum na nano částice, které snadno vstoupí do pokožky rovnoměrně, neinvazivně a bez narušení pokožky.
Pokud chcete zvětšit rty a nebo vyhladit vrásky Hyaluron Pen je ta nejlepší volba.

My jsme si pro Vás jednak připravili překvapení, a zároveň se můžete podívat, jak si nechal zvětšit rty náš kreativní ředitel Kája Pavlíček, jak to dopadlo a jaké si pro vás připravil ceny.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Připravujeme pro vás další soutěž! Tentokrát se salonem Dr.nek”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *