Rubriky

Proč jet do Českých Budějovic? Třeba na Kabelkový veletrh!

Charitativní Kabelkový veletrh, který se bude konat ve středu 4. září v českobudějovickém IGY Centru, přinese takové poklady, jako jsou například značky GUCCI, NINA RICCI, MONTBLANC, DKNY nebo CALVIN KLEIN. Zcela nové či nošené kabelky a další doplňky budou v největším jihočeském obchodním centru, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP, k dostání od 10 do 16 hodin. 

Kabelku GUCCI v pořizovací ceně necelých 20 tisíc korun do charitativního veletrhu věnovala Andrea Trajková, provozní manažerka Institutu estetické a laserové medicíny Asklepion. „Byla to jedna z mých nejoblíbenějších kabelek, která mě doprovázela na různé společenské akce. A vážou se k ní velmi hezké vzpomínky. Doufám, že nové majitelce přinese stejnou radost a potěšení jako mně a vydražená částka pomůže dětem, které potřebují na cestě za svými sny podpořit,“ řekla Andrea Trajková.

Pánskou brašnu MONTBLANC v hodnotě 30 tisíc korun zase věnoval lékař Institutu Asklepion Jan Dejmek. „Projekt na podporu nadaných dětí se mi moc líbí, a proto jsem byl rád, že se Asklepion rozhodl zapojit. Věnuji do Kabelkového veletrhu jednu ze svých aktovek a věřím, že poslouží dobré věci ještě lépe, než sloužila mně,“ řekl dermatolog Jan Dejmek.

Další nošenou kabelku NINA RICCI v pořizovací hodnotě 15 tisíc korun do akce věnovala Blanka Popelková, šéfredaktorka sportovního webu Volleycountry, kabelku značky DKNY Česká Miss Jitka Nováčková, dvě kabelky pak bloggerka a youtuberka Flagbee (Eva Šedivá) a obchody DEICHMANN a ORSAY několik zcela nových kousků. „Prodej luxusnějších kabelek nebo těch zcela nových zavádíme letos poprvé. Zájemkyně si je budou moci koupit za přijatelnou cenu a naleznou je na veletrhu ve speciální oddělené sekci IGY,sdělila marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová.

Kabelky a další doplňky mohou jejich majitelky nosit až do konce letních prázdnin na sběrná místa po celém Jihočeském kraji a například i do informačního stánku IGY Centra v Českých Budějovicích. „Letos budou kabelky do prodeje doplňovány postupně během celého dne, takže i zájemkyně o koupi zboží, které nepřijdou hned na desátou hodinu, budou mít z čeho vybírat. Za větší koupi na veletrhu získají různé odměny,vyjmenovala Pavlína Jandová novinky letošního veletrhu.

V předchozích ročnících se v rámci Kabelkového veletrhu vybral už více než milión korun, který podpořil 140 nadaných dětí z jižních Čech. IGY se do charitativního projektu zapojuje od jeho počátku. Jako nákupní centrum podporuje maximální využití oděvních doplňků i oblečení a zároveň je místem, které spojuje ženy se zájmem o módu. Vítá také charitativní podtext celé akce.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Proč jet do Českých Budějovic? Třeba na Kabelkový veletrh!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *