Rubriky

Vyhrajte vstupenky na HOLIDAY WORLD

Máme pro Vás soutěž o spoustu vstupenek. Stačí jen poslat email se správnou odpovědí a vstupenky mohou být vaše.

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy.

I v roce 2019 se na veletrhu představil téměř celý svět. Nechyběly národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Na turistické zážitky lákaly regiony České republiky, aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídly desítky cestovních kanceláří a agentur. Dovolte nám, pozvat Vás na další ročník veletrhu HOLIDAY WORLD 2020, který se uskuteční v termínu 13. – 16. 2. 2020.

Ve dnech 14.2 od 12 – 14 hod a 15.2 od 12 – 13 hod a od 15 -16. hod pro vás JO TOP CESTOVÁNÍ magazín připravil na hlavním pódiu veletrhu cestovního ruchu program s názvem „Barvy dálek“. Můžete se těšit na pestrý program hudby vystoupí například Míša Nosková, Beatrice Albrecht, Markéta Muzikářová a Inflagranti.

 

Módní přehlídky Pip Studia Amsterdam by BEL Agency a plavky Marc André Paris v podání známých modelů a modelek.

    

  

 

Mnoho zajímavých rozhovorů, ale i barmanskou show Tomáše Vančury.

Novinkou veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 bylo spojení s veletrhem PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA, který představil nejzajímavější památkové objekty České republiky včetně církevních památek. Záštitu nad touto výstavou převzalo Ministerstvo kultury ČR. V rámci propojení těchto dvou veletrhů tak došlo k logické synergii mezi památkami a cestovním ruchem – spojení památek a turistiky.

Veletrh HOLIDAY WORLD byl opět rozdělen na dny pro odbornou veřejnost (čtvrtek a pátek) a dny pro laickou veřejnost (sobota a neděle).

V naší soutěži můžete vyhrát vstupenky pro dva na HOLIDAY WORLD.
Soutěžní otázka:

HOLIDAY WORLD se v únoru 2020 koná ?
a) na Žižkově
b)  v Letňanech
c) v Holešovicích
Správnou odpověď naleznete na: holidayworld.cz

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: HOLIDAY WORLD
Hrajeme do 12. 2. 2020. Vyhrává každá 100. odpověď. Výherce informujeme a vstupenku zašleme emailem.

Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vyhrajte vstupenky na HOLIDAY WORLD”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *