Rubriky

Žádná exotika! Finalistky Miss České republiky jely na soustředění do Poděbrad

Finalistky tradiční národní soutěže krásy Miss České republiky se minulý víkend představily v lázeňském městě Poděbrady, kde absolvovaly soustředění. Navštívily speciální školu, sportovaly, ale také mezi sebou soupeřily. Podpořit je přišli herečka Ivana Jirešová, či mistr světa v K1 Petr Vondráček. Výtěžek z akce organizátoři darovali poděbradské speciální škole.

Tradiční národní soutěž krásy Miss České republiky, kterou před 30 lety založil Miloslav Zapletal, se vrací! Organizátorem soutěže je nadační fond IT People Roberta Novotného, který vloni získal ochrannou známku a uspořádal slavnostní nultý ročník soutěže.

Přijela i Ivana Jirešová.

Minulý víkend navštívily finalistky Miss ČR 2019, v rámci třídenního soustředění, město Poděbrady, kde byly oficiálně představeny veřejnosti. V pátek navštívily speciální školu, kde si dívky, pod vedením ředitelky Pavlíny Mladé, prohlédly prostory školy, byly seznámeny se studijním programem dětí a také se zúčastnily několika výukových hodin. Děti pro finalistky vyrobily drobné dárky a společně si užili krásné odpoledne.

V pátečních večerních hodinách se při letní atmosféře, podpořené plážovým pískem, lehátky, krásným počasím a osvěžujícími drinky, uskutečnilo v prostorách Streetfoodu na Labském nábřeží představení letošní dvanáctky nejkrásnějších dívek České republiky. 

Hlavní program soustředění dívek se uskutečnil v sobotu na lázeňské kolonádě.

Pro návštěvníky byl připraven bohatý kulturní program, o který se postarali umělci z regionu jako například Poděbradští tamburaši pod taktovkou pana Františka Kříže, Sbor gymnázia Jiřího z Poděbrad, ZUŠ Otakara Vondrovice, či barmani z Hotelové školy Jakub Kubín a Valérie Matějková. Součástí programu byla také přehlídka modelů z Ateliéru Donát a nechyběla ani přehlídka plavek. O doprovodný program se postaral Boxing Poděbrady pod vedením pana Daniela Vencla.

Víkendová návštěva finalistek se uskutečnila za účelem podpory tamní speciální školy. V rámci sobotního programu bylo před podiem připraveno 12 snímků s fotografiemi finalistek. U každé byly k dispozici váhy, do nichž návštěvníci mohli házet, podle sympatií dívek, drobné mince a dívka, která měla nejvyšší váhu mincí, se stala Tváří Poděbrad. Vítězkou se stala finalistka s číslem 1 Nikola Kokyová a na konto poděbradské speciální školy poputoval výtěžek ve výši 16 244 korun.

Sobotní program byl zakončen afterparty, která proběhla v klubu Savoy na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Akci, kterou moderoval Michal Šeda s úřadující vítězkou Miss ČR Ivetou Maurerovou, přišli podpořit i známé osobnosti jako herečka Ivana Jirešova nebo mistr světa v K1 Petr Vondráček.

Poslední den soustředění finalistky strávily návštěvou úřadu, prohlídkou krás a památek města Poděbrad a na závěr si dívky vyzkoušely golf. 

Finále národní soutěže krásy Miss České republiky se uskuteční v úterý 29.10.2019 v divadle Broadway od 19:00 hodin. Vstupenky lze zakoupit v sítích Ticket Art a Ticket Portal.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Žádná exotika! Finalistky Miss České republiky jely na soustředění do Poděbrad”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *