Rubriky

Soutěž: Jak jednoduše posilnit imunitu v podzimních dnech.

Podzim je tu, a s ním i nádherné proměnlivé barvy přírody. Proměnlivé je však i počasí, a s přicházejícím podzimem je čas zvýšit i péči o své zdraví. Obzvlášť v současném koronavirovém období. Slunce už tolik nesvítí, a tak je potřeba posílit imunitní systém.


Možností máme mnoho, od otužování, přes zdravou stravu až po vitamíny a různé doplňky stravy.
Jednou velmi účinnou, a jistě i velmi příjemnou metodou, jak výrazně posílit svoji imunitu, jsou rituály s koupelovou solí MeineBase.

Co je příjemnějšího, než si po krásné podzimní procházce napustit vanu a dopřát si nejen relax pro naši duši, ale zároveň i detoxikovat a odkyselit své tělo. A to právě se zásaditou koupelovou solí MeineBase, která vás neuvěřitelným způsobem nejen detoxikuje, ale i zjemní vaši pokožku a pleť.

Spousta z nás má celkově překyselený organismus, což je ideálním útočištěm pro viry a bakterie. Obecně kyselé prostředí je daleko více náchylné k nemocem či nachlazení, a co se pokožky týče, dokonce i k alergiím a kožním problémům. MeineBase, ve formě koupele umí všem těmto problémům výrazně předejít. A navíc je to tak jednoduché a příjemné – napustit si horkou vanu, vzít si knížku a užít si příjemný relax. Pokud nemáte vanu, vyzkoušejte teplé koupele nohou v lavoru. Báječně prohřejí nohy a působí skvěle také při rýmě.

Ideálním doplňkem k soli MeineBase je zásaditý sprchový gel BasenSchauer, který je vhodný i pro jemnou a citlivou pokožku.Oba produkty jsou certifikovaná přírodní kosmetika.

Pro naše čtenáře jsme připravili i soutěž o dárkový balíček Zásadité DUO, který obsahuje zásadito-minerální koupelovou sůl MeineBase® 750 g a zásaditý sprchový gel BasenSchauer® 100 ml a vyhrát mohou ti, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, která zní:

Kolik drahých kamenů obsahuje jako jediná koupelová sůl MeineBase?

a) žádný
b) 12
c) 8

Správnou odpověď naleznete v rozhovoru s Janou Hrinkovou, majitelkou společnosti AlcaMedica, provozovatelkou eshopu https://obchod.regenerujte.cz/ a webových stránek www.regenerujte.cz

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: MeineBase
Hrajeme do 17.11.2020. Vyhrává 1 500. odpověď. Výherce informujeme emailem.

Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu. Přejeme hodně štěstí!

Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem.

Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Soutěž: Jak jednoduše posilnit imunitu v podzimních dnech.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *