Rubriky

Bohušovická mlékárna představila nový SKYR vanilku

Do stálé nabídky bohušovického SKYRU přibyla vanilková příchuť. Ta je spolu se SKYREM borůvkou oproti ostatním ochuceným variantám charakteristická o 30 % nižším obsahem cukru. Celá řada se poté vyznačuje minimem tuku (0,1 %) a vysokým obsahem bílkovin (až 12 g ve 100 g výrobku). Vyrobena je z mléka od českých farmářů.

Na SKYRU zákazníci kromě charakteristické chuti oceňují právě již zmíněné nutriční hodnoty, díky kterým jej lze využít také jako součást jídelníčku sportovců, dětí, seniorů či těhotných i kojících žen. Vhodný je také při redukčních dietách, zvyšování kondice, nabírání svalové hmoty a celkovém zlepšení životního stylu. Tyto oblíbené zakysané výrobky navíc obsahují i vitamín D, důležitý pro kosti a správné fungování imunitního systému.

Řada SKYR Bohušovické mlékárny čítá celkem sedm příchutí stálé nabídky – neochucený natur, jahodu, brusinku, broskev-meruňku, višeň-čokoládu, borůvku a nově také vanilku se sníženým obsahem cukru. Kromě toho chystá mlékárna dvakrát ročně limitovanou edici ladící s daným ročním obdobím, pro toto léto jde o příchutě mango-maracuja a třešně-černý rybíz.

SKYR uvedla na český trh jako první Bohušovická mlékárna, a to v květnu roku 2016. Islandskou tradiční pochoutku z Bohušovic koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, Makro, TESCO, COOP, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších.

Produktový tip

Rodinka SKYRŮ z Bohušovické mlékárny přivítala nového člena – SKYR vanilku. Díky sníženému obsahu cukru si novinku oblíbí i ti, kteří sladkému běžně příliš neholdují. Jak je tomu u SKYRU zvykem, vyznačuje se také tato příchuť nízkým obsahem tuku a vysokým obsahem bílkovin.

Cena: 19,90 Kč
www.skyrcz.cz

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Bohušovická mlékárna představila nový SKYR vanilku”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *