Rubriky

Novinky pro dokonalý úklid

Skvěle, rychle a hlavně s minimem námahy chce mít uklizeno každá žena. Proč si tedy úklid neulehčit novinkami značky Concept. Kromě standardních úkonů totiž při běžném úklidu nabízejí ještě sterilizaci podlahových ploch, chytré plánování úklidu, turkobartáče nebo úsporu energie. Mají zkrátka pro každého něco a tak si z nich stačí jen vybrat toho pravého pomocníka.

Robotický vysavač VR3210 3v1 laser UVC REAL FORCE

Největší novinkou tohoto chytrého robota je vestavěná UVC lampa, která při úklidu dokonale sterilizuje všechny povrchy. Stačí tedy naplánovat úklid a kromě vyčištěných podlah budete mít ještě domácnost zbavenou virů a bakterií. Nový VR3210 umí vysávat i vytírat. Vytírání je řízeno elektronicky, takže robot při zastavení vysavače zastaví i dávkování vody. Navíc k vytírání používá nový speciální způsob vytírání Y-wash pro dosažení maximálně efektivních výsledků. Robotický vysavač VR3210 se v prostoru pohybuje díky laserové navigace. Perfektně tak naskenuje prostor, naplánuje trasu a zbytečně nepřejíždí už uklizená místa. Nabízí také chytrý ROOMPLAN, kde, je možné zvolit si v jednotlivých místnostech druh úklidu i zakázané zóny. Robot mluví česky a ovládat ho lze pomocí aplikace v mobilu, dálkového ovládání nebo tlačítky přímo na těle. Má BLDC motor, baterii s výdrží až 250 minut, třístupňovou filtraci s HEPA filtrem 13 a kromě hlavního CARPET kartáče obsahuje jeho příslušenství také speciální kartáč na tvrdé podlahy HARDFLOOR.

Cena: 13.999 Kč, v prodeji od začátku listopadu 2020

 

Tyčové aku vysavače Mighty VP4150 a VP4160 PERFECT CLEAN

Oba nové modely pomůžou s dokonalým úklidem celé domácnosti. Jsou totiž vybaveny specialistou na koberce – motorizovaným turbokartáčem, specialistou na drobky – odnímatelnou jednotkou na ruční vysávání se štěrbinovou hubicí. K tomu všemu mají i kvalitní DC motor s vysokým sacím výkonem a Li-Ion baterii s výdrží až 50 minut u modelu VP4150 a až 55 minut u VP4160. Vynikají ale také po estetické stránce a to moderním LED podsvícením na rukojeti a elegantním bílo-stříbrným designem v případě VP4150 a stříbrným u VP4160. Vysavače nabízejí 2 rychlosti vysávání – vysokou s maximálním výkonem a ECO pro běžné vysávání, 3 LED světla umístěná na těle vysavače, nádobu na prach s kapacitou 0,5 litru. Vrhnout se s nimi můžete na všechny podlahové povrchy, čalounění, kuchyňskou linku nebo nábytek.

Cena: VP4150 – 3.699 korun, VP4160 – 3.999 korun

 

 

Sáčkový vysavač VP8338 Groovy Home

Výkon … to je oč běží u nového sáčkového vysavače. A tak i když je na první pohled nenápadný, nabízí příkon 700Wattů a také extra výkon, díky kterému si s každým nepořádkem poradí raz dva. V jeho příslušenství najdete ECO podlahovou hubici, velký turbokartáč, hubici na parkety a také štěrbinovou hubici s prachovým kartáčem. Má omyvatelný HEPA filtr 13, XL sáček s extra velkou kapacitou, elektronickou regulaci výkonu, pojistku proti uzavření bez sáčku a teleskopické trubky.

Cena: 2.199 korun, v prodeji od konce listopadu 2020

Více na www.my-concept.cz

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Novinky pro dokonalý úklid”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *