Rubriky

Oficiální otevření největšího OCR parku v ČR v rámci areálu Prague Louka

V sobotu 24. července se v rámci areálu Prague Louka (K Sádkám 158, na břehu Vltavy naproti dostihovému závodišti Velká Chuchle) otevřou brány Titan Parku, největšího OCR parku v ČR (OCR – obstacle course race = překážkové závody typu Spartan Race apod.).

S rozlohou 3 ha je Titan Park největším OCR parkem v ČR a třetím největším parkem v EU. Celková rozloha areálu (Titan Park + Prague LOUKA) je 5 ha. Součástí Titan Parku jsou konstrukce na šplh, ručkování, přelézání kontejneru, 14 m dlouhá překážka – ručkováním po kruzích, Warped Wall (překážka inspirovaná americkou sportovně zábavní soutěží Ninja Warrior), skok přes pneumatiky a další překážky.

V areálu Prague Louka bude pro návštěvníky po celý den připraven bohatý program pro děti i dospělé včetně OCR závodu Open Race pro dospělé a Kids Race pro děti. K dispozici bude dále biotop na koupání, šapitó, bistro z kontejneru, trampolína, grilovací spoty, autokemp pro 25 karavanů, zázemí klubovny, slackline, houpací sítě, hřiště pro děti s pískovištěm, beachvolejbal, možnost zapůjčení paddle boardu, skvělá hudba a atmosféra po celý den. Spojení do centra Prahy buď MHD ze zastávky Lahovičky nebo na kolech po cyklostezce.

„Areál Prague Louka se nachází v oáze klidu u vody, pod stromy a v okolí jsou farmářská zvířata. Přijďte si užít OCR sporty, koncert, koupání a street food – venkovní vaření paelly na obřích pánvích,“ vzkazuje za organizátory akce Zuzana Třebická.

Registrace na závody:
https://irontime.cz/prihlaska1892/

 

Harmonogram dne:
10:30 – Otevření areálu a registrace
12:30 – Odstartování závodu Open Race (1+ km, 20 + překážek)
Street Food (Paella, tapas…) k dispozici celý den – paella na obřích pánvích
13:30 – Odstartování Kids Race (500+ m, 10+ překážek)
16:45 – Vyhlášení výherců a předání cen
17:00 – Táborák a opékání buřtů

18:00 – Živá hudba
24:00 – Konec (možnost přespání v kempu)

 

Organizátoři připomínají, že se akce bude řídit aktuálními epidemiologickými opatřeními. Více informací najdete zde Grand Opening Titan Parku a Prague Louka (facebook.com).

 

Další informace:

https://www.praguelouka.cz/

Prague LOUKA – Hlavní stránka | Facebook

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Oficiální otevření největšího OCR parku v ČR v rámci areálu Prague Louka”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *