Rubriky

pálil a přichází s hot novinkou: oříšky z pece ve třech nových příchutích

Že to v Mixit umějí se sladkým, to se ví už nějaký ten pátek. Ale že jsou odborníci na slané a kořeněné křoupání k telce, to je tedy pikantní novinka. V řadě Slaných oříšku z pece začali s příchutí Med a chilli a teď přidávají tři neméně kořeněné a neméně návykové novinky – Rozmarýn a citronovou trávou, Sezam s růžovou solí a pikantní Čtyři druhy pepře. Křupavý snack okoření večer s přáteli, zahradní party i večerní sledování televize. 

Oříšky z pece – rozmarýn a citronová tráva

Vůně rozmarýnu připomíná jihoevropské léto a osvěžující tóny citronové trávy vás zavedou až do Asie. Příjemně kořeněné křupavé kešu a pekanové ořechy jsou zapečené s růžovou hrubozrnnou solí a výsledkem je návykové slané zobání.

Oříšky z pece – rozmarýn a citronová tráva, 150 g, na mixit.cz 129 Kč. Složení: jádra kešu ořechů 60,5 %, jádra pekanových ořechů 28,8 %, rozpustná čekanková vláknina (inulin) 6,9 %, himálajská sůl 2,2 %, sušený rozmarýn 1,3 %, citronová tráva 0,3 %.

Oříšky z pece – čtyři druhy pepře

Pro ty, kdo to mají rádi horké, pálivé a pikantní, přichystal Mixit oříšky dochucené hned čtyřmi druhy pepře: červeným, zeleným, černým a bílým.

Oříšky z pece – čtyři druhy pepře, 150 g, na mixit.cz 129 Kč. Složení: kešu ořechy 59,6 %, pekanové ořechy 28,9 %, vláknina z kořene čekanky 7 %, sůl himalájská 2,6 %, pepř barevný 2 %.

Oříšky z pece – sezam a růžová sůl

Buďme k sobě upřímní, oříšky z pece chutnají luxusně v jakékoliv variantě. Nemusí být ani pálivé, ani medové, i mild sezamová varianta má své kouzlo. Černý a bílý sezam dohromady s růžovou solí prostě fungují, stejně jako kešu a pekany.

Oříšky z pece – sezam a růžová sůl, 150 g, na mixit.cz 129 Kč. Složení: kešu ořechy 57,6 %, pekanové ořechy 25,6 %, vláknina z kořene čekanky 6,6 %, sezam černý 4,2 %, sezam bílý 4,2 %, sůl himalájská 1,8 %.

Oříšky z pece – med a chilli

Pionýr mezi v peci pečenými kořeněnými ořechy oslnil už vloni chuťové buňky napříč celou republikou díky své neobvyklé kombinaci medu a chilli. Pokud máte rádi asijské kombinace sladkého a pálivého, tenhle tubus nepustíte z ruky.

Složení Med a chilli: jádra kešu ořechů 59 %, jádra mandlí 31 %, med 8,2 %, sůl 1,2 %, chilli mleté 0,6 %. Oříšky z pece – med a chilli, 140 g, na mixit.cz 109 Kč.

Čtyřka Oříšků z pece

Kromě toho, že všechny kombinace chutnají báječně samy o sobě, skvěle se doplňují i s ostatními příchutěmi. Nejlépe ve výhodném setu Čtyřka Oříšků z pece, kde najdete všechny vypečené varianty, a můžete se tak rozhodnout, kterou nasypete před návštěvu a kterou si pěkně schováte sami pro sebe…

Čtyřka Oříšků z pece, 590 g, na mixit.cz 449 Kč.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “pálil a přichází s hot novinkou: oříšky z pece ve třech nových příchutích”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *