Rubriky

Pozvěte svého zajíčka na skleničku

Sklenka sektu je nezbytností pro výjimečné chvíle, mezi které rozhodně patří i oslavy svátků, Velikonoc nevyjímaje. Přestože ani letos nebudou Velikonoce takové, na jaké jsme byli až do loňska zvyklí, jarní dobroty a příjemné chvíle, kdy je už cítit ve vzduchu jaro, si nenechte ujít. Na oslavu svátků jara, jak je Velikonocům přezdíváno, si tak připijte vychlazenými bublinkami.

 

Vybrat si své oblíbené…

Neochvějná klasika, růžová romantika s partnerem, červené bublinky, co ladí k velikonoční výzdobě nebo nealko varianta, pokud jste například v očekávání přírůstku do rodiny. Možností, jaký sekt zvolit, je celá řada! Češi obecně milují polosuché (demi sec) sekty, nebojte se ale experimentovat a objevit nové chutě. Příchod jara je svěžím novinkám nakloněn!

  • Největší radostí je být s těmi, které milujete. Otevřete si při společném setkání Bohemia Sekt brut v limitované edici s nápisem „Buďte spolu“ a užijte si jeho osvěžující, harmonickou chuť.
  • Budete-li trávit svátky s partnerem, dodejte společným chvílím nádech romantiky s lahví Bohemia Sekt rosé demi sec . Okouzlí vás krásnou, lososově růžovou barvou, svěží, jemnou ovocnou vůní a nasládlou, polosuchou chutí.
  • Slaďte velikonoční výzdobu k dokonalosti i se sektem. K červeným kraslicím, které snad nechybí v žádné domácnosti, nesmí chybět ani červený Bohemia Sekt . Jeho jemně nasládlá chuť je pro jarní svátky tím pravým.
  • Velikonoční přípitek si můžete dopřát, i když zrovna alkoholu neholdujete. S nealkoholickým Bohemia Sektem o příjemné bublinky nepřijdete.

 

Ty můj (vzdálený) zajíčku…

Pokud chcete vašeho nejmilejšího koledníka překvapit a kromě malovaného vajíčka mu dát i další milou pozornost, lahev bublinek je skvělým tipem. Na e-shopu osobnivinoteka.cz můžete pořídit všechny druhy Bohemia Sektu. Pokud váš zajíček slaví Velikonoce jinde než vy a současná situace vám nedovoluje být spolu, nezoufejte: přes e-shop mu můžete lahev nechat poslat a připojit i kartičku s osobním vzkazem. O příjemné překvapení bude postaráno!

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pozvěte svého zajíčka na skleničku”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *