Rubriky

Praha má i oční festival! Na Žofín se sjede přes 300 lékařů a sester

Sedmý ročník Pražského očního festivalu proběhne 25. října v Paláci Žofín. Festivalu se každoročně účastní přes 300 lékařů a sester.

V rámci sedmého ročníku festivalu se představí celkem 20 přednášejících, řada z nich dorazí ze zahraničí. Mezi přednášejícími budou světově uznávaní oftalmologové. Svou přednášku účastníkům přednesou prostřednictvím online připojení například profesoři Hjortdal Jesper z Dánska, Balidis Miltos z Řecka nebo Lubatschowski Holger z Německa. Přímo na festival potom dorazí profesor Milan Izák ze sousedního Slovenska, jehož přednáška se bude věnovat šedému zákalu,“ řekl Pavel Stodůlka, přednosta sítě očních klinik Gemini, která festival každoročně pořádá.

Pražský oční festival přitahuje pozornost odborné veřejnosti nejen díky vysoké informativní hodnotě a kvalitě přednášených příspěvků, ale také jejich technickým zpracováním. „Stejně jako předešlé ročníky představí i ten letošní festivalu přehlídku kazuistik z běžné praxe. Každá z kazuistik je obohacena o otázky pro publikum, které s přednášejícím aktivně komunikuje pomocí hlasovacího zařízení. Tím se zvyšuje edukační charakter celé akce. Lákadlem pro účastníky letos není pouze velmi kvalitní program, sestavený ze zajímavých odborných přednášek, ale také kulturní část, v rámci které je letos mimo jiné připravena magická kouzelnická show světového formátu,“ přiblížil program Pavel Stodůlka.

Foto Gemini

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Praha má i oční festival! Na Žofín se sjede přes 300 lékařů a sester”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *