Rubriky

Tradiční lyžařský závod Šumavská 30 bude!

V pořadí šestý ročník závodu v klasickém běhu na lyžích Šumavská třicítka se uskuteční v sobotu 5. února v Nové Peci na Prachaticku. Záštity se ujal ředitel Armádního sportovního centra Dukla, olympionik Pavel Benc.

Připraveny jsou závody pro kategorie muži 30 km, ženy 15 km, děti do 1 km, žáci 2 a 3 km, dorostenci 5 km. Tato již tradiční sportovní akce je určena pro lyžaře jak bez výkonnostní třídy, tak i s výkonnostní třídou. takže pro amatéry, tuzemské i zahraniční turisty, jakékoli milovníky běžeckého lyžování.
Přihlášky k závodu mohou sportovci podávat elektronicky (do 4. 2. na emailovou adresu: prihlaska@sumavska30.cz) nebo osobně v den závodu. Nejpozději však třicet minut před startem.
Podrobnosti o šumavském závodu nabízí také webové stránky www.sumavská30.cz (informace lyžařům poskytnou pořadatelé po zaslání emailu na adresy:
starosta@novapec.info a prihlaska@sumavska30.cz

„Jako každý rok i letos velice rádi v Nové Peci na Šumavě přivítáme všechny sportovce a zájemce o lyžování,“ prohlásil za organizační výbor Šumavské třicítky starosta Nové Pece Martin Hrbek.

Zdroj: Helena Váňová Production

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tradiční lyžařský závod Šumavská 30 bude!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *