Rubriky

Ubal a zmiz: Nový film s hvězdným obsazením

Nová komedie Ubal a zmiz v režii Adama Hobzika by sice měla mít premiéru až v roce 2021 (pokud koronavirus a vláda dovolí). Už teď je ale zřejmé, že to bude naprostá pecka. Hvězdné obsazení v čele s Matoušem Rumlem či srbskou hvězdou Predragem Bjelacem je zárukou kvality a zábavy.

Predrag Bjelac je českým divákům dobře známý hlavně jednou z ústředních rolí Ganster Ka a Gangster Ka: Afričan. Málokdo však ví, že se objevil třeba i ve slavném filmu Harry Potter a Ohnivý pohár a celé řadě dalších. Z českých herců se ve snímku ubal a zmiz představí už zmíněný Matouš Ruml, dále třeba Janek Gregor, Martin Hofmann, Leoš Noha a mnoho dalších skvělých herců a hereček. Ovšem jak už to tak bývá, vedle hvězd debutují i „nováčci“, kteří stojí před kamerou poprvé. Jednou ze začínajících hvězdiček také Dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová. Krásná brunetka si splnila sen. „Hrát ve filmu jsem vždycky chtěla. Je úžasné, že mě vybrali. Mám sice malinkou roli a za to velkou trému, hlavně se ale moc těším,“ usmívala se sexy kočka.

A co vlastně ve filmu půjde? Dva kamarádi, Mireček (Matouš Ruml) a Vilém (Janek Gregor) se živí pěstováním trávy a dostanou nabídku, která se neodmítá. Prodat veškeré zásoby za jedinou noc. Jenže když uzavřou obchod s nebezpečným Bulharem (Predrag Bjelac) a jeho pravou rukou (Karel Dobrý), zjistí, že jim někdo vykradl pěstírnu, Mají pár hodin na to, aby zachránili kšeft roku, ale také vlastní malíčky. Roztáčí se tedy kolotoč vtipných scének a hlášek, které vám odrovnají bránici. Na to, jak to dopadne, si ještě musíme počkat. Ovšem sledovat vše, co se kolem snímku děje, není problém už dnes.

Vše podstatné o filmu najdete zde:
https://www.instagram.com/ubalazmiz/

 

Vše o Gabriele Gášpárové zde:
https://www.instagram.com/gabrielagasparova/

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ubal a zmiz: Nový film s hvězdným obsazením”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *