Rubriky

4v1 pro hygienicky čistý a voňavý domov či hladký outfit

Teplé paprsky přímo vyzývají k procházce na čerstvém vzduchu a krásné počasí v nás zároveň probouzí odhodlání uklidit domov, zazimovat nudné kabáty a vytáhnout ze skříně barevné a lehčí jarní kousky… Abyste se v nich cítili maximálně pohodlně, oživte je s novým napařovačem a svou oblíbenou vůní!

S novým ručním napařovačem TEFAL Pure TEX (DT9530) můžete oblečení a jiné textilie nejen vyhlazovat, ale také dezinfikovat, nově navíc čistit, a ještě do nich můžete rozptýlit oblíbený parfém či domácí vůni díky speciálnímu nástavci. TEFAL Pure TEX je praktický a intuitivní 4v1, který disponuje speciálními nástavci pro maximální péči o vaše oděvy. Napařovač dosahuje vysokého parního výkonu, proto úspěšně likviduje až 99,9 % virů, bakterií či choroboplodných zárodků. Vaše prádlo bude hygienicky čisté, zároveň bez jakýchkoli pachů kvůli dlouhému uskladnění ve skříni nebo načichnutí kouřem.

Abyste oblečení vyžehlili, už nepotřebujete žehlící prkno – stačí kus oděvu zavěsit na ramínko a díky speciálnímu nástavci s hřející deskou a vysokému výkonu (1700 W), zbavíte vertikálním pohybem oblečení veškerých záhybů! Poté můžete nasadit nástavec na čištění, rázem látku zbavíte chuchvalců prachu, vlasů či žmolků, které se pevně drží a ani v pračce se nepustí. To nejlepší na závěr: použijte nástavec Mon Parfum, na který aplikujte pár kapek parfému či vonného oleje, po použití napařovače na oděv s tímto nástavcem si milované vůně můžete užívat už stále – v obývacím pokoji anebo rovnou na sobě. S napařovačem snadno vydezinfikujete a provoníte třeba záclony, pohovku či jiné látkou potažené kusy nábytku… TEFAL Pure TEX je připraven se už za 15 vteřin postarat o všechny vaše domácí textilie a oblečení. Doporučená cena 2 799 korun / 99,90 EUR / 39 990 HUF.

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “4v1 pro hygienicky čistý a voňavý domov či hladký outfit”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *