Rubriky

Bohušovický skyr se spojil s choceňským tradičním pomazánkovým

Pochoutka s islandskými kořeny Skyr se zabydlela pod víčkem Choceňského tradičního pomazánkového. Jedná se nejen o lahodné propojení chutí, ale především o propojení vlajkových lodí dvou českých mlékáren, Bohušovické a Choceňské. Zatímco prvně zmíněná propůjčuje novince moderní trendy zdravé výživy, které Skyr ztělesňuje, z Chocně putuje do kelímku mnohaletá tradice jejich pomazánkového.

Choceňské pomazánkové & Skyr vzešlo ze spolupráce Bohušovické a Choceňské mlékárny. Oproti tradičnímu pomazánkovému najdete v jeho kelímku nižší obsah tuku (17 %) a vyšší obsah bílkovin (7 %). Tato výživová specifika zdědila novinka po Skyru, pochoutce původem z Islandu, která se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin a nízkým procentem tuku. Rysy obou produktů jsou patrné už na první pohled – prolínají se zde grafické prvky dobře známé ze Skyru a balení i logo tradičního pomazánkového.

Nové Choceňské pomazánkové & Skyr funguje skvěle nejen namazané na pečivu, ale také jako přísada do pomazánek, dipů i mnoha dalších receptů. Jedná se o ideální volbu pro všechny, kteří si nemohou tradiční pomazánkové kvůli vyšší tučnosti vychutnávat v takovém množství, v jaké by chtěli, a v rámci svého životního stylu si oblíbili zdravý SKYR.

První pomazánkové se Skyrem na českém trhu vzniklo díky kooperaci Bohušovické a Choceňské mlékárny, které jsou obě součástí české rodinné společnosti ACCOM. Zakoupit jej můžete v hypermarketech Albert, Tesco, Bille, Globusu, Žabce, na Rohlik.cz a na nezávislém trhu.

PRODUKTOVÝ TIP

Pochoutka s islandskými kořeny Skyr se zabydlela pod víčkem Choceňského tradičního pomazánkového. Oproti běžnému pomazánkovému najdete v novém kelímku méně tuku a více bílkovin. Jedná se o lahodné propojení oblíbených výrobků dvou českých mlékáren, Bohušovické a Choceňské.

Cena: 35,90 Kč | www.chocenskamlekarna.cz

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Bohušovický skyr se spojil s choceňským tradičním pomazánkovým”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *