Rubriky

Maloja – nechte se inspirovat moudrostí stromů

Jaro je konečně tu. Sluneční paprsky hřejí na tvářích, lesy se zbavují posledních zbytků sněhu, příroda se začíná probouzet a po šedivé zimě se vše začíná barvit do zelena, aby záhy začalo hrát všemi barvami.

V dnešní době není od věci vyrazit pryč z civilizace, sednout si třeba v lese na mýtinu pomalu se prohřívající přicházejícím jarem. Jen tak se dívat. Poslouchat.

Právě pospolitostí a moudrostí lesa se inspiroval výrobce cyklistického, outdoorového a volnočasového sportovního oblečení Maloja ve své nové kolekci, která se vrací k samotným kořenům této německé značky proslulé unikátním designem sportovního oblečení. Soul in the Woods – tak se jmenovala historicky první kolekce Maloja před 16 lety a tak se jmenuje i kolekce letošní.

„Nejde pouze o návrat ke kořenům Maloji,“ říká Peter Haueber, jeden z majitelů značky. „Soul in the Woods vyjadřuje vše, co je pro značku Maloja důležité – vztah k přírodě a životu v přírodě, prožití času s přáteli a vedení života svou vlastní cestou. Současně se však obracíme k moudrosti stromů, které žijí v lesích ve vzájemné pospolitosti. Stromů, které preferují spolupráci a přátelství před soutěživost, které čelí nástrahám každodenního života společně. Jejich vzkaz pro společnost je dnes možná více důležitý než kdy jindy.“

Tým designerů Maloja pro svoji kolekci hledal inspiraci při toulkách německými národními parky, kde se snažil porozumět tomu, co nám les chce sdělit. Co se od něj můžeme naučit. Co nám může dát. Tomu, jak stromy pomáhají během života jeden druhému, jak poskytují domov a ochranu dalším rostlinám a živočichům. Jak nakládají se škůdci.

„Od našich průvodců jsme se dozvěděli mnoho fascinujících informací o moudrosti lesa, které jsme pak převtělili do podoby kolekce Soul in the Woods,“ říká další z vedoucích postav značky Maloja, Klaus Haas.

Bohatá kolekce Soul in the Woods nabízí oblečení pro všechny vyznavače aktivního životního stylu a pozitivního myšlení. Cyklistika ve vší své podobě (silnice, MTB, enduro, gravel), outdoor a lezení, trail running, jóga a další. Jako každý rok je samozřejmou součástí kolekce i fashion část, která nabízí pohodlné oblečení do města a pro volný čas, při zachování vysokých standardů a designů značky Maloja.

V dnešní komplikované době je možná na čase obrátit se k přírodě a nechat se inspirovat tím, jak dokáže bojovat, přežívat a radovat se. Nechat se inspirovat moudrostí stromů. Stejně jako Maloja.

www.maloja.de

 

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Maloja – nechte se inspirovat moudrostí stromů”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *