Rubriky

Soutěž BATIST Nej sestřička hledá tu nej zdravotní sestřičku !

Jste sympatická, veselá, odvážná, máte smysl pro humor, jste prostě ta NEJ?
Tak právě pro Vás je tu soutěž o NEJ sestřičku roku 2020!

Vítězku soutěže Batist Nej sestřička 2020 čeká neobvyklá cena! Vítězka si zahraje v primáckém seriálu Modrý kód. Slavnosntí večer bude mít dva moderátory muže a těmi budou Karel Voříšek a Mirek Šimůnek z TV Prima. „Na moderování nej sestřičky se velmi těším, bude to příjemný večer a v minulém roce jsem uváděl tuto akci poprvé a byl to pro mě nezapomenutelný večer“ dodává Karel Voříšek.

Již dvanáctý ročník soutěže Batist Nej sestřička 2020 odstartoval své přihlášování zdravotních sestřiček, ale i zdravotních bratrů.

Záštitu nad 12. ročníkem soutěže BATIST Nej sestřička převzal ministr zdravotníctví České republiky Mgr. Adam Vojtěch, senátor Mgr. Martin Červíček, prof. Věra Adámková předsedkyně zdravotního výboru poslanecké sněmovny, náměstek hejtmana pro zdravotnictví Ing. Aleš Cabicar, starosta města Náchod Jan Birke či Česká Asociace sester.

A jak vidí letošní soutěž její ředitel David Novotný? „Tuhle soutěž mám velmi rád, protože není o věku a kráse, ale vybírá se nejlepší sestřička, která je odborně a lidsky na výši. A to je velmi cenné. A pozor! Mohou se přihlásit i zdravotní bratři. Soutěžní klání obohatíme umělci a známými osobnostmi. Nebudou chybět ani krásní mladíci ze soutěže Muž roku. Myslím, že si finále soutěže Batist Nej sestřička všichni užijeme.“

Generální ředitel společnosti Batist Medical Tomáš Mertlík dodává “Jsme rádi, že v této nelehké době můžeme poděkovat zdravotním sestřičkám. Jsme hrdí na zdravotnický pesronál, lékaře a hlavně zdravotní sestřičky. Zaslouží si poděkovat a toto je jeden z důvodů, proč se daná akce koná a podporujeme tuto akci“.

Komu tedy předá úřadující Batist Nej sestřička 2019 Kateřina Křenková z Ústřední vojenské nemocnice z Prahy pomyslnou korunku? To se dozvíme při finále soutěže v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě dne 12. září 2020.

Nej sestřičku může přihlásit každý – lékař, pacient, zkrátka ten, kdo má ve svém okolí příjemnou a sympatickou zdravotní sestřičku, do 13. 4. 2020.

Více informací o soutěži na www.nejsestricka.cz.

Akci pořádá BATIST Medical a.s., Červený Kostelec a David Novotný.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Soutěž BATIST Nej sestřička hledá tu nej zdravotní sestřičku !”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *