Rubriky

Tip na výlet do Plzně pro dospělé: Zkuste školu čepování piva!

Točí se zeměkoule, točí se filmy nebo kolo štěstí na pouti… ale pivo se netočí, pivo se čepuje! A chcete vědět jak? Rezervujte si místo ve škole čepování piva přímo v rodišti slavného českého ležáku Pilsner Urquell v pivovaru Plzeňský Prazdroj. Tahle speciální “škola“ je v provozu i o prázdninách – koná se 2. a 23. srpna od 17 hodin. Pokud je vás více jak 15 přátel, pak neváhejte a rezervujte si svojisoukromou lekci v samostatném termínu.

Účastníci Školy čepování piva Pilsner Urquell si během tříhodinového zážitkového programu prohlédnou plzeňský pivovar, pod vedením zkušeného mistra výčepního se naučí čepovat hladinku, čochtana, šnyt i mlíko, dozvědí se vše o zásadách správné péče o pivo a na památku si odnesou půllitr se svým jménem a certifikát o absolvování školy čepování. Konzumace piva Pilsner Urquell a občerstvení během „výuky“ jsou v ceně 590 Kč za osobu (pouze starší 18 let)!

Více informací a prodej poukazů do Školy čepování piva Pilsner Urquell najdete na: http://www.prazdrojvisit.cz/zazitky/skola-cepovani-piva-pilsner-urquell/

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tip na výlet do Plzně pro dospělé: Zkuste školu čepování piva!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *