Rubriky

Úspěch české krásy! Tereza Bohuslavová zabodovala na světové soutěži krásy v Malajsii

Další úspěch pro Českou republiku na světové soutěži krásy Miss Tourism International 2020/21. V neděli 17. 1. 2021 se konalo velké Finále již 23. ročníku prestižní soutěže krásy Miss Tourism International 2020/21, kde nás reprezentovala půvabná rodačka z Mostu a vítězka hned dvou titulů modelingové soutěže Miss & Mr. Look Bella 2019.  V hlavní kategorii je Tereza aktuální držitelkou korunky I. Vicemiss Look Bella 2019 a současně vítězkou kategorie Look Bella World 2019. Díky svému půvabu, přirozenosti a pečlivé přípravě se probojovala do top šestice finalistek a byla odměněna jedním z hlavních titulů soutěže – Miss Tourism Global 2020/21.

Přípravy na tento finálový večer byly letos opravdu neobvyklé, ale neméně náročné. Kráska agentury Prestige Models neměla vůbec jednoduchý úkol, připravit se na prestižní soutěž zabralo několik týdnů. Tereza musela poměřit síly s desítkami dívek z celého světa, ale také perfektně propagovat Českou republiku. Porota vybírala na základě podkladů od finalistek (video medailonek, promo video Česká republika, soutěžní fotografie apod.) a o to víc bylo potřeba oslovit porotu tzv. na první pohled. Tereza nafotila nádherné soutěžní fotografie ve spolupráci s předním fotografem světových fashion weeků Arthurem Koffem, který je již dlouhou řadu let dvorním fotografem Miss & Mr. Look Bella a natočila několik prezentačních videí, kde představila s brilantní Angličtinou nejen sebe, ale i nejhezčí místa České republiky, která jí přirostla k srdci.

Účelem zvoleného titulu je propagovat cestovní ruch a kulturu nejen hostitelské země, ale i České republiky, podporovat mezinárodní přátelské vztahy a být ambasadorkou titulu Miss Tourism Global.

Je to další velký úspěch pro českou krásu a soutěž Miss & Mr. Look Bella, která každoročně vysílá do světa své vítězky i vítěze. Na místě je tedy velká gratulace a přání, ať se Tereza již brzy vydá prezentovat dosažený titul a mateřskou agenturu Prestige Models za hranice ČR.

Těšíme se na další, již 17. ročník soutěže Miss & Mr. Look Bella, který bude opět ve spojení s jedinečnou událostí roku CZECH FASHION NIGHT. Zveme všechny slečny, ale i mladé muže, kteří by rádi nastartovali svoji modelingovou kariéru. Tak přijď na casting, #nechseobjevit, a reprezentuj, stejně jako Tereza a další vítězové soutěže Miss & Mr. Look Bella, Českou republiku na světové soutěže.

 

 

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Úspěch české krásy! Tereza Bohuslavová zabodovala na světové soutěži krásy v Malajsii”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *