Rubriky

Užívejte si zimní radovánky se zdravou pokožkou

Někdy se cítíme, že kdyby bylo po našem, z domu bychom nejraději v zimě nevytáhli ani prst. Vyhnout se však pálivému svědění a šupinkám po obličeji lze také skrze poctivou péči o pleť.

V zimě se potýkáme s problémy na kůži právě proto, že je vystavována změnám teplot, nízké vlhkosti a celkově je pro ni poměrně nesnadné udržovat přirozené množství produkce mazu. Spolu s dalšími látkami pokožka vytváří tělu vlastní ochrannou bariéru, která brání strukturu pleti proti vnějším vlivům. Problém však nastává, když je tato vrstva nedostatečně utvářena a pleť tak ztrácí svou optimální vlhkost. To se projevuje popraskanou kůží, začervenalými a podrážděnými místy. Dnes už naštěstí známe mnoho způsobů, jak ochránit naši pleť před nežádoucími projevy působení vnějších vlivů a užít si tak zimu se vším všudy.

Skin Moisture krém s kdoulí od bioten

Nejlépe hned po ranní sprše nebo omytí obličeje vlažnou vodou doporučujeme nanést výživný, avšak rychle vstřebávající se krém. Náš tip je krém ze zelené řady Skin Moisture, který je určen i pro normální a smíšenou pleť a obsahuje 100% kdouli. Kdoule totiž kromě velkého množství pektinu obsahují vitamin C a skupinu vitaminu B, organické kyseliny, třísloviny a celou řadu minerálních látek, jako například zinek, železo, draslík či vápník. Díky této jedinečné kombinaci napomáhají stahovat póry, čímž přirozenou cestou napomáhají snižování ztráty vody, a pleť pak zůstává svěží a zpevněná.

Cena: 99,- Kč/ 50 ml

Peeling Astrid VITAMIN C

Ani v zimě bychom neměli zapomínat na to, že pleť je potřeba čas od času také očistit s pomocí jemného exfoliačního peelingového gelu. Vyzkoušet můžete scrub z nové řady energizující protivráskové péče Vitamin C od Astrid. Složení scrubu zajišťuje posílenou produkci kolagenu a díky vitaminu C, známý především jako antioxidant, je pleť o mnoho projasněnější. Navíc obsažený vitamin B3 pomáhá obnovovat povrch pleti, brání ztrátě vlhkosti a dehydrataci.

Cena: 99, 90 Kč/ 150 ml

Indulona ORIGINAL

V zimě je čas, kdy se vyplatí vsadit na klasiku – po generace oblíbenou „modrou Indulonu“. Nyní ji můžete vyzkoušet v novém balení ve formě tělového krému, který nabízí velmi snadnou aplikaci. O vaši kůži se postará složení s obsahem kyseliny hyaluronové, která pomáhá k udržování přirozené hydratace. Tento jednoduchý krok předejde tomu, aby pokožka byla vysušená, což se hlavně v zimě projevuje nepříjemným pnutím. Tělový krém INDULONA je vhodný pro všechny typy pleti.

Cena: 129,90 Kč / 250 ml

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Užívejte si zimní radovánky se zdravou pokožkou”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *