Rubriky

Do Chorvatska jen s rezervací ubytování

Cestovní ruch v Evropě pomalu ožívá a s tím se pro Čechy otevírají jejich oblíbené pláže především u Středozemního moře. Mezi prvními zeměmi je Chorvatsko, které oznámilo, že ke vstupu do země a rekreačnímu pobytu stačí mít potvrzenou rezervaci ubytování. Na rezervačním portálu Hotely.cz je nyní nově výběr z 15 tisíc hotelů, penzionů či apartmánů. 

Portál Hotely.cz – nejsnazší cesta k dovolené

Výběr ubytování v Chorvatsku vám usnadní rezervační portál Hotely.cz, který zaujme širokou nabídkou ubytovacích zařízení i sedmidenním zákaznickým servisem. „S více než 15 000 rezervovatelnými chorvatskými ubytovacími zařízeními, včetně apartmánů, vil, hotelů, penzionů, se web Hotely.cz stává největším tuzemským portálem, kde si klienti mohou rezervovat letní dovolenou na Istrii, na krásném pobřeží Dalmácie nebo v pohádkovém regionu Dubrovník,“ říká manažer portálu Michal Mach a současně ujišťuje, že s lokálním chorvatským týmem vám portál Hotely.cz zajistí hladký průběh rezervace a poskytne veškeré informace, které budete potřebovat pro příjemný pobyt v Chorvatsku.” 

 

Rezervační portál Hotely.cz už na první pohled prošel vizuální proměnou a díky spojení s maďarskou skupinou Szallas.hu rozšířil svou nabídku pokojů a pobytových balíčků v 5 000 českých a více než 30 000 evropských hotelech a apartmánech.

Chorvatsko jako jedna z prvních evropských zemí začalo pouštět do země turisty, kteří míří do přímořských letovisek. Epidemiologická situace týkající se covid-19 je v zemi na podobné úrovni jako v ČR, a tak riziko nakažení virem je v tuto chvíli minimální. Chorvatští celníci vás ale do země vpustí pouze pod jednou podmínkou a tou je rezervace ubytování. Nemusí jít pouze o hotely či penziony, ale i soukromá ubytovací zařízení nehotelového typu. Pozvání od známého však stačit nebude. Pro jistotu si ale přibalte i teploměr. Na plážích bude nutné dodržovat rozestupy a pohyb bude omezen na nejbližší okolí ubytování. Od roušek si v Chorvatsku ale oddechnete, protože jejich nošení tu není povinné.

Hot tipy pro vaši dovolenou

Jezdíte každý rok na to stejné místo? Co takhle udělat jednou výjimku a vyrazit objevovat krásy Chorvatska z jiné perspektivy? Máme pro vás tipy jak pro nadšence historie, tak rodiny s dětmi. Pro jejich dovolenou je rybářské městečko Medulin v severní části Chorvatska jako stvořené. Leží kousek od Puly a jeho písečné pláže si děti zamilují. Můžete se tu potápět, vyzkoušet vodní lyže i se nechat hýčkat místní gastronomií. Vřele doporučujeme Apartman Agneza Medulin.

V jižní části Chorvatska vás nadchne městečko Trogir. Nemusíte se bát davů turistů, ale můžete se těšit na tradiční chorvatský život. Třeba na tržnici. Trogir je ideální místo pro ty, kteří chtějí strávit aktivní a poznávací dovolenou. Doporučujeme Apartmani Sakal, Dujo Trogir nebo Marina Trogir. Jestli chcete navštívit jednu z nejkrásnějších oblastí Chorvatska, zavítejte do Zadaru. Město na vás dýchne svou historií a v jeho okolí najdete ty nejkrásnější pláže v zemi. Nechte se hýčkat třeba v komfortně zařízeném hotelu Mediteran. Pokud rádi objevujete chorvatské ostrovy, neměli byste vynechat Vis. Tento ostrov je považován za jednu z perel jižního Jadranu a je proslulý různorodými plážemi a romantickými zátokami. Pro dvojice doporučujeme Apartmanok Parkolóhellyel Rukavac nebo Apartmanok A Tenger Mellett Komiza.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Do Chorvatska jen s rezervací ubytování”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *