Rubriky

Česká krása v rakouském Kaprunu. Takto si užívala vítězka soutěže Miss Look Bella

Hory v létě, to je sen! Na vlastní kůži to mohly zažít vítězky modelingové soutěže krásy Miss & Mr. Look Bella.

Vítězka Miss Look Bella 2018 Terezie Jastrzembská si vyrazila poslední červnový týden odpočinout od všech studijních i pracovních povinností do ráje na zemi a to do rakouského Kaprunu. Odjela uplatnit svou výhru, kterou jakožto vítězka soutěže získala, týdenní pobyt v luxusním horském Hotelu Zur Burg v srdci Kaprunu pod ledovcem Kitzsteinhorn.

Společnost jí dělala loňská II. vicemiss Look Bella 2017 Lucie Valentová. A pak, že modelky nemohou být kamarádky.

Rakouské Zell am See tak na týden rozkvetlo o dvě české krásky. Terezie i Lucie si užívaly pohostinnosti překrásného 4* Hotelu Zur Burg. Všemi atraktivními místy mohla Lucie aktuální vítězku provést, protože tu loni v létě probíhalo soustředění s vítězi Miss & Mr. Look Bella, kde Lucka nemohla chybět.

Dívky si dopřávaly svět relaxu v hotelové wellness oáze s panoramatickým výhledem a dobíjely tak baterky na jejich aktivní výlety po okolí. Hotel nabízí nejen krásný výhled na okolní hory, ale v dojezdové vzdálenosti i mnoho zajímavých míst, která spolu dívky navštívily. Dopřály si výlet k nejpůsobivější přírodní kráse Rakouska – soutěsce Sigmund-Thun-Klamm s vodopády, jezerem a jeho pohádkově tyrkysovou vodou. A vyjet lanovkou na ledovec Kitzsteinhorn? To samozřejmě nemohlo v týdenním plánu nezapomenutelných zážitků chybět.

Jaro bylo pro Terezii také ve znamení cestování. Vychutnávala si své výhry ze soutěže Miss & Mr. Look Bella. Své narozeniny oslavila v italském Bergamu, kam si zaletěla díky letenkám od Brno Airport, partnera soutěže. Po příletu si dovolenou prodloužila wellness pobytem v hotelu Maximus Resort, který naleznete jen několik metrů od Brněnské přehrady a pokud se chystáte na Jižní Moravu, nabízí vám ideální příležitost k aktivnímu odpočinku i relaxaci.

Terezie si tak užívá krásné léto a čerpá sílu na podzimní měsíce, které bude mít nabité. Kromě povinností kralující Miss Look Bella, bude mimo jiné vyslána svou agenturou Prestige Models na významnou světovou soutěž Miss Tourism International do Kuala Lumpur. Tři týdny v Malajsii budou zcela jistě životním zážitkem, na který agentura zajistí Terezii jak letenky, tak i róby od známých návrhářů a studií zastupujících na českém trhu významné módní značky.

Už na podzim startujeme další kola castingů po krajských městech, abychom postupně vybrali semifinalisty a finalisty dalšího ročníku naší národní soutěže krásy Miss & Mr. Look Bella 2019. U toho přece nemůžete chybět!

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Česká krása v rakouském Kaprunu. Takto si užívala vítězka soutěže Miss Look Bella”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *