Rubriky

Fytoterapie – současný trend v medicíně

Víte co je fytoterapie?

Fytoterapie je léčba pomocí bylin. Již naše babičky věděly, že bylinky jsou prospěšné našemu organismu a používaly je na různé problémy a neduhy. Bylinky byly součástí každé domácnosti, ať již proti nachlazení nebo na bolest břicha.

V současné době si bylinky opět nacházejí své místo a stávají se čím dál více populárnější. Různé tinktury, čaje nebo dokonce čerstvé bylinky užívá stále více lidí.

Velkým propagátorem bylin u nás je MUDr. Jiří Landa. Světový odborník na fytoterapii, který své letité zkušenosti s bylinami propojil s klasickou medicínou a ve své praxi dosahuje fantastických výsledků.

Na základě svých zkušeností rovněž spolupracuje se spoustou špičkových odborníků, kteří využívají jeho know how v řadě lékařských oborů. Svým profesionálním přístupem a schopností integrace fytoterapie s nejnovějšími trendy v klasické medicíně, si nejen získal velký respekt od svých lékařských kolegů, ale zároveň poskytuje svým pacientům nadstandardní péči.

K fytoterapii se dostal přes dnes již známou ústní vodu Dr. Landy, kterou zpočátku dělal z bylinek jen pro své známé, později ji začal prodávat a dnes je z něj světová špička přes bylinky. On sám tvrdí, že fytoterapii chápe jako dopňkovou disciplínu ke klasické medicíně, avšak propojení jeho zkušeností z fytoterapie a klasické vědy dává medicíně v mnoha případech nový rozměr.

Výsledky své práce dokládá řadou lékařských zpráv. Spoustě pacientům pomohl k úplnému uzdravení, spoustě z nich díky bylinkám prodloužil život. On sám je velmi pozitivní člověk, věří v to, co dělá, jako lékař je exaktní a profesionální. Posouvá klasickou medicínu a s lékařskými pravidly ji dává další rozměr.

 

Ti z vás, kteří se chtějí dozvědět více o fytoterapii a práci doktora Landy se mohou podívat na rozhovor, který se uskutečnil v Institutu pro krásu a zdraví ADARAYA, který natáčela TV Relax.

Rozhovor zde TV RELAX

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Fytoterapie – současný trend v medicíně”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *