Rubriky

Míša Nosková, co jí čeká: dovolená nebo svatba?

Míša Nosková, je česká sólová a muzikálová zpěvačka a nejen to. Prozradí nám, co se u ní všechno za poslední dobu změnilo.

Míšo, překvapivě s tebou neděláme rozhovor o zpívání nebo muzikálech, nýbrž o cestování, svatbách a „nových obzorech.“ Povíš nám tedy, co se u tebe všechno změnilo? U mě nejde ani tak o změnu jako o snahu rozvíjet se. Nezůstat na jednom místě. Zpěv je něco, co mě provází a doufám bude provázet celý život, ale jsme moc ráda, že ho můžu dělat už víc pro radost než se za každou cenu hnát za každým vystoupením či rolí. Rozjeli jsme s Jindřichem agenturu Art-gang a věnujeme se věcem, které máme rádi a které dělají radost nejen nám.

A jak široké má vlastně vaše agentura Art-gang rozpětí? Na vašich stránkách je vidět, že se věnujete spoustě věcí. Naše agentura se zaměřuje zejména na produkci hudebních programů, cestování spojené se svatbou v zahraničí, svatební cestou či jinou události. Od doby, co lidé zjistili, že umím vyhledat snad i nevyhledatelné letenky, spousta z nich mě pravidelně prosí o rady. Organizujeme kompletně svatby v zahraničí, děláme i výlety, které nejsou „klasické fakultativní,“ ale spíš podnikáme spaní na Sahaře, Canyoning ve Slovinsku, cesty na Srí Lance atd. Je toho hodně. Zároveň ale zůstáváme i v té „hudební“ branži. Produkujeme vlastní projekty, muzikály či koncerty. Letos máme naplánované letní turné s muzikály Zdeňka Bartáka. A do toho ještě organizujeme letní umělecké workshopy pro děti, které se chtějí něco nového naučit.

Jde to vůbec skloubit? Všechno jde skloubit, když má člověk správné plánování. Takže bez Jindřicha bych byla ztracená.

Pracujete společně se svým partnerem. To znamená, že společně podnikáte i veškeré výpravy a organizace. Funguje vám být takto často spolu? Já myslím, že nám to naopak prospívá. Čím víc jsme spolu, tím více nám funguje propojení myslí a všechno nám jde tak nějak „od ruky“

A jak tedy máte rozdělené síly v agentuře? No tak nějak se snažíme společně tvořit. Přicházíme s různými nápady. Nicméně já bych řekla, že jsem spíš za tu kreativní a Jindřich za tu organizační, technickou a praktickou složku. A ještě teda je skvělej jako ochranka. Jeho arsenál na cesty jsme už několikrát museli obhajovat.

Při vašich cestách jsme mohli na vašem FB a Instagramu vidět spoustu nebezpečných zážitků. Je to opravdu tak nebezpečné, jak to vypadá?

Nebezpečné to je, pokud člověk vyrazí a nemá potřebné informace. Nezjistí si všechny věci a nedodržuje zásady chování v takovýchto oblastech. Proto se snažíme dát vždy každému, kdo s námi jede, maximum informací a místních kontaktů, aby vše bylo, jak má. Nicméně to je především Jindřichova parketa.

A jak jste vlastně přišli na svatby? Děláte jen svatby nebo i jiné cesty do zahraničí? Děláme svatby v zahraničí tzv. od A do Z. Lidé by byli překvapení, ale naše ceny jsou díky tomu, že nejsme obří agentura téměř stejné, jako kdyby jeli jen na dovolenou. Je to především díky tomu, že si člověk dá tu práci a ví kde a jak hledat letenky i ubytování.  Jinak děláme jakékoliv cesty. Spolupracujeme s cestovní agenturou, se kterou všechny cesty podnikáme, protože my nejsme a ani nechce být cestovkou. Takže jsme vlastně spíš zprostředkovatelé V ČR zajišťujeme na svatby především hudbu, ozvučení, umělce, kapely, foto, video atd.

A kde vás tedy můžeme najít? Na stránkách www.art-gang.com nebo na našem FB a Instagramu

 

 

 

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Míša Nosková, co jí čeká: dovolená nebo svatba?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *