Rubriky

Blíží se Holiday World a návštěvníky čeká spousta zajímavostí

Ve Čtvrtek, 13.2. 2020 začíná veletrh cestovního ruchu a regionální turistiky. Kromě bohatého programu, který bude zahrnovat řadu hudebních vystoupení,  módní přehlídku pod taktovtou Káji Pavlíčka nebo prezentaci vítězů Muže roku se návštěvníci mohou těšit i na řadu atrakcí a novinek.

 

Jednou z novinek je prezentace zábavního parku FUNDORA. Zábavní park se nachází v německém sasku, nedaleko hranic. Návštevníci si tak budou moci vyzkoušet přímo na veletrhu jednu z nej atrakcí – 5D virtuální realitu a ti, kteří budou mít trochu více štěstí, mohou vyhrát i vouchery do FUNDORA parku.

 

 

 

 

 

Park nabízí využití pro velké, malé i ty nejmenší.  Naleznete v něm laserovou prolézačku, laser game, 3D minigolf, trampolínový park, spoustu dalších prolézaček a samozřejmě pro nejmenší i dětský koutek se skluzavkou a bázenem s míčky.

 

Další novinkou na veletrhu Holiday World bude poprvé i prezentace rakouského lyžařského střediska STUBAITAL, které poprvé nabízí kombinované skipassy – SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck.

 

Unikátní kartička zaručí nejen lyžování na ledovci Stubai, ale také ve dvanácti dalších lyžařských střediscích v okolí. Navíc dovoluje navštívit tři bazény v Innsbrucku a řadu kulturních památek. Nudit se tedy určitě nebudete.  Pozor, i tyto skipassy můžete výhrát při návštěvě veletrhu!!!

 

Přímo na pódiu bude mimo jiné představena i cestovní agentura All Round Service nabízející netradiční tripy do Izraele šité na míru. Připravijí například poznávací zájezdy v Israeli na kolech, spaní ve stanech nebo pod širákem v poušti, večery při ohni a ráno surfování v písečných vlnách a nebo naopak pronájmy jedinečných israleských nemovistostí těm nejnáročnějším klientům.

 

Další novinkou vůbec v České republice,  a na veletrhu se rovněž představí poprvé, je nové rekreační středisko pro jednotlivce i rodiny s názvem Údolí volavek. Daleko od civilizace, hluboko v lese se nachází stylový kemp pro oddych i aktivní odpočinek nabízející spaní v útulných dřevěných chatkách nebo v teepee, saunování, po domluvě s majitelem i třeba potní chýši nebo jiné zajímavé kurzy, které jsou zrovna v programu celoroční nabídky.

 

Pro odpočinek se zde nabízí možnost rybaření, houbaření, koupání nebo procházek lesem.  I zde mají návštěvníci veletrhu možnost vyhrát rodinné vouchery na ubytování v nádherném Údolí volavek.

Chcete svatbu na Bali nebo na Mauriciu? Nebo chcete zažít divoké safari? Pak určitě přijďte na veletrh Holiday World, protože se zde seznámíte s agenturou na svatby a zážitky ART GANG, jejíž zakladatelkou a spolumajitelkou je zpěvačka Míša Nosková.

  

 

A to vše a ještě víc vám nabízí Holiday World 2020, tak neváhejte a přijďte se podívat a vyhrát úžasné ceny.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Blíží se Holiday World a návštěvníky čeká spousta zajímavostí”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *