Rubriky

Nejkrásnější Evropan Jiří Kmoníček na Holiday World 2020

Muž roku 2018 Jiří Kmoníček se umístil čtvrtý v mezinárodní soutěži Mister International, stal se nejkrásnějším Evropanem a bude jedním z hostů v programu „Barvy dálek“. 

„Na soutěž Mister International jsem se připravoval přes měsíc. Učil jsem se angličtinu, sledoval videa z přehlídek na internetu a učil se chodit. Měsíc před soutěží jsem také trénoval každý den. Upravil jsem i stravu a celkově jsem zhubl pět kilo a zároveň nabral svalovou hmotu,“ říkal čtvrtý nejkrásnější muž na světě Jiří Kmoníček, jak se na světovou soutěž krásy v Manile připravoval.

Finále soutěže proběhlo na Filipínách a Jiří se na hlavním pódiu v pátek a sobotu, podělí o zkušenosti ze soutěže, ale i cestování které má velice rád.

Ve dnech 14.2 od 12 – 14 hod a 15.2 od 12 – 13 hod a od 15 -16. hod pro vás JO TOP CESTOVÁNÍ magazín připravil na hlavním pódiu veletrhu cestovního ruchu program, ve kterém můžete se těšit na pestrý program hudby, tance, zajímavých rozhovorů, ale i barmanskou show Tomáše Vančury.

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. I v roce 2019 se na veletrhu představil téměř celý svět. Nechyběly národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Na turistické zážitky lákaly regiony České republiky, aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídly desítky cestovních kanceláří a agentur.

Novinkou veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 bylo spojení s veletrhem PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA, který představil nejzajímavější památkové objekty České republiky včetně církevních památek. Záštitu nad touto výstavou převzalo Ministerstvo kultury ČR. V rámci propojení těchto dvou veletrhů tak došlo k logické synergii mezi památkami a cestovním ruchem – spojení památek a turistiky.
Veletrh HOLIDAY WORLD byl opět rozdělen na dny pro odbornou veřejnost (čtvrtek a pátek) a dny pro laickou veřejnost (sobota a neděle).

HOLIDAY WORLD se uskuteční v termínu 13. – 16. 2. 2020. Nově v areálu PVA EXPO Letňany.

Vstupenky na HOLIDAY WORLD

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nejkrásnější Evropan Jiří Kmoníček na Holiday World 2020”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *