Rubriky

Nejvyšší čas vyrazit do přírody! Vše potřebné najdete na jednom místě 

Od 29. 5. do 16. 8. 2020 proběhne v areálu PVA EXPO Praha Letňany tradiční prodejní akce, jediná svého druhu ve střední Evropě, s největší nabídkou sortimentu pro kempování, turistiku, sport a volný čas, kterou pořádá e-shop s outdoorovým zbožím 4camping.cz, vyhlášený jako Shop roku, vítěz kategorie Sportovní vybavení. Svůj kompletní sortiment zde bude mít i řada špičkových českých značek, které si teď více než kdy jindy zaslouží naši pozornost. 

„Na naší tradiční akci v pražských Letňanech letos nabídneme 250 outdoorových značek, v podstatě to nejlepší, co je v současné době na trhu stanů, spacáků, karimatek, batohů, sportovních a turistických bot, oblečení, kempingového nábytku, lezeckého a cyklistického vybavení a nejrůznějších vychytávek do přírody k dostání. Jsem velmi rád, že v této nabídce je zastoupeno i mnoho vynikajících českých značek, které se kvalitou, designem a například i respektem k životnímu prostředí při výrobě svých produktů řadí k absolutní světové špičce,“ říká Jaroslav Skalka z outdoorového e-shopu 4camping.cz, který byl vyhlášen jako Shop roku a stal se tak nejlepším e-shopem v kategorii sportovního, turistického a outdoorového vybavení u nás, a který je pořadatelem této největší prodejní přehlídky turistického a outdoorového vybavení.

Od luxusního stanu po dětský batůžek

Právě ekologický přístup, moderní technologie a důraz na komfort a design jsou trendy, které současní výrobci nejvíce upřednostňují, a jež se projevují napříč celým spektrem nabízeného sortimentu na letošní akci v pražských Letňanech. Nabídka zahrnuje kromě více než 300 postavených stanů různých konstrukcí a typů, stovky modelů turistických bot, sandálů a obuvi pro volnočasové aktivity, kompletní sortiment sportovního oblečení významných českých i světových výrobců, 300 modelů spacáků a stejný počet karimatek, kempingový nábytek napříč všemi kategoriemi i lezecké vybavení a výbavu do těch nejnáročnějších podmínek. Chybět nesmí ani pestrá škála turistických, cyklistických a městských batohů nebo nově zařazená ucelená nabídka dětského vybavení a oblečení do přírody, na sport i táboření.

Vybere si každý 

Jak už jsou návštěvníci této akce zvyklí, i letos bude v Letňanech postaveno na 300 stanů všech typů a velikostí, připravených k osobnímu vyzkoušení. Nabídka je obrovská a vybere si rozhodně každý. „Ať už hledáte velký rodinný stan, nebo potřebujete lehký a skladný model na vodu či na kolo, určitě si vyberete. Stále stoupá zájem o velké, prostorné, rodinné stany, především pak ty s nafukovací konstrukcí,“ doplňuje výčet produktů Vít Hruška z 4camping.cz a upozorňuje, že do těchto stanů si na akci můžete zakoupit rovnou kompletní výbavu počínaje kuchyňkou a konče pohodlnými postelemi. Hlavní výhodou proti ostatním prodejcům ovšem je, že si úplně všechno můžete prohlédnout a osobně vyzkoušet! To samé platí i pro výběr spacáku nebo karimatky – na tradiční akci bude opět k dispozici legendární „spacákové ležení“, sestávající z několika stovek spacáků a karimatek připravených k vyzkoušení na rozličných površích.

Odborně vyškolení prodavači pak budou připraveni se vším ochotně poradit a zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. Vstupné i parkování jsou tradičně zdarma.

Zdroj a foto: www.4camping.cz

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nejvyšší čas vyrazit do přírody! Vše potřebné najdete na jednom místě ”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *