Rubriky

Někdo jezdí k moři, jiný do kempu. Petr Čtvrtníček vyrazil na tábor!

Herec ze seriálu Krejzovi Petr Čtvrtníček se o prázdninách pustil do dalšího dobrodružství. Vzal si pod svá křídla účastníky dětského táboru Andělský kemp, kam jezdí děti, které mají rodiče ve výkonu trestů.

Děti, které mají mámu nebo tátu ve vězení, se stávají neviditelnými oběťmi zločinu. A i když nemohou za chyby svých rodičů, nesou trest spolu s nimi. Letos tak poprvé odstartoval projekt Andělský kemp, který zajišťuje dětem týden plný dobrodružství. A jedním z nich může být i setkání s hercem Petrem Čtvrtníčkem a kapelou Wsedě, ve které herec bubnuje. Pro děti je tak připravené překvapení v podobě hudebního bloku, a nakonec si s muzikanty můžou i něco zkusit zahrát. „Na tábory jsem nejezdil, byl jsem snad jen na jednom, ale svým způsobem jsem se vrátil do dětských let. Léto jsem trávil vždy u dědy a tam jsme běhali po skalách a lezli po stromech. Dělali jsme si třeba samopal ze dřeva.“

Andělský kemp, který vznikl jako česká obdoba Campu Agape, který se poprvé uskutečnil před několika lety na Havajských ostrovech ve Spojených státech, zažívá toto léto svou premiéru. Myšlenka tohoto tábora pro děti se zrodila přímo v srdci bývalého vězně, který si v průběhu svého výkonu trestu uvědomil, jak velký dopad mají jeho životní volby na životy druhých, zvláště pak na život jeho dětí. „Road manager naší kapely nám řekl, že tu s kluky z kuřimské věznice budeme vystupovat, tak tu jsem. Neodmlouvá se,“ prozrazuje s úsměvem svoji účast herec, který se nebál předat během pobytu v kempu zkušenosti mladším bubeníkům a zablbnout si s nimi. „Myslím, že další rok mě strčí do kapsy, uvidíte. Příští rok se tu sejdeme a můžete se přesvědčit,“ slibuje Petr Čtvrtníček.

Foto FTV Prima

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Někdo jezdí k moři, jiný do kempu. Petr Čtvrtníček vyrazil na tábor!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *