Rubriky

Nudismus a naturismus není nuda. Na co přísahají skalní nudisté?

Nudismus a naturismus má v Evropě mnoho příznivců. Je zde proto pestrý výběr nejen z nudistických pláží, kde jsou plavky zbytečné, ale dokonce i velkých naturistických areálů. Jsou označovány německou zkratkou FKK – Freikörperkultur, neboli kult volného těla.

Skalní nudisté přísahají na to, že jde o zdravější variantu pobytů u vody, neboť vlhké plavky jsou velkým rizikem pro naše zdraví a neustálé převlékání je zbytečnou ztrátou času. Láká Vás představa o lenošení na pláži  bez plavek a dovádění v moři tak, jak Vás „Pánbůh stvořil“? Pak máte možnost vyzkoušet tento trend, na výběr je řada překrásných míst ve Středomoří : Chorvatsko, Francie, Španělsko, Řecko…, ale i třeba Německo a další země. A jak to funguje?

Kromě plážiček mezi skalisky v nenápadných zálivech, o nichž se ví, že právě zde je ráj naháčů, existují i oficiální nudistické pláže. Nalezneme je téměř u všech moří Evropy. Jsou ideálním místem především pro ženy, kterým vyhovuje „nahoře bez“, protože v některých zemích, jako např. Itálie není opalování na veřejné pláži bez horního dílu plavek tolerováno.

Není výjimkou, že pokud žena plavky na veřejné pláži odloží a neuposlechne námitek okolních turistů (v drtivé většině místních žen), je na ni zavolána policie a je nucena uhradit pokutu. Pak je dobrou variantou právě nudistická pláž. I zde platí pochopitelně určitá pravidla, především je to nevýstřední chování a není vhodné, či může být zcela zakázané fotografování. Nejdelší tradici mají oficiální  FKK pláže v Chorvatsku. Další nalezneme v Německu, Španělsku, Francii, Řecku.

Zdroj: www.megadovolena.cz

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nudismus a naturismus není nuda. Na co přísahají skalní nudisté?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *