Rubriky

Padla poslední klapka natáčení seriálu Hlava Medúzy. Těšte se na Čvančarovou, Bučkovu, Dvořáka, Isteníka a plejádu oblíbených herců

Kvůli fotografii k poslední klapce seriálu Hlava Medúzy sezval herce a štáb režisér Filip Renč a doslova mu spadl kámen ze srdce.

Nikdo z účastníků neonemocněl koronavirem, nikdo nemusel do karantény a natáčení kriminálního seriálu, vyjma povinné přestávky, plynule pokračovalo až do zdárného konce.

„Seriál točíme od srpna loňského roku, takže s přestávkami skoro rok. Byli jsme poslední filmový štáb, který ještě před covidovou karanténou točil a pak jsme zase byli první, kteří začali pracovat,“ uvedl režisér Filip Renč.

Čtveřice brněnských kriminalistů Jitka Čvančarová, Petra Bučková, Michal Isteník a Jiří Dvořák v osmi dílech řeší kriminální případy, kde zlo a zločin připomínají hadovité vlasy Medusy na slavném Rubensově obrazu Hlava Medusy. Mimochodem originál najdete ve sbírkách Moravské galerie v Brně a reprodukci v pracovně Jitka Čvančarové, šéfky brněnské kriminálky.

V seriálu se objeví celá řada oblíbených herců, například Jan Vlasák, Miroslav Táborský, Karel Heřmánek ml., Jana Švandová, dokonce i režisér Jiří Strach. „Jirka je můj kamarád a jeden zločin se stane při natáčení filmu. Producenta si zahrál Martin Preiss a režiséra právě Jiří Strach. Je to roztomilé mít ho před kamerou,“ uvedl Filip Renč a s úsměvem zadoufal: „Třeba v pokračování Anděla Páně budu mít také nějakou roličku.“

Jednotlivé příběhy jsou kombinací skutečných kriminálních případů a fikce. Seriál Hlava Medúzy Česká televize plánuje vysílat od ledna 2021.

Foto zdroj: Herminapress.cz

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Padla poslední klapka natáčení seriálu Hlava Medúzy. Těšte se na Čvančarovou, Bučkovu, Dvořáka, Isteníka a plejádu oblíbených herců”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *