Rubriky

Péče o citlivou pokožku během slunečných dní

Náhlé změny počasí nemusí být důvodem pro vrásky na čele. Připravte i tu nejcitlivější pleť na jaro! 

Všechno kolem začíná kvést, proto je nyní více než kdy jindy čas, aby i vaše pleť byla připravená na něco nového. Obzvlášť pokud víte, že vaše pokožka patří k těm citlivějším typům, bude potřeba ji trochu po zimních dnech a nárazově vyšších teplotách opět zklidnit. Vybrali jsme pro vás produkty, které vám usnadní přivítat teplé jarní dny s radostí ze zdravé a zklidněné pokožky!

Indulona tekuté mýdlo Sensi care

Už po příchodu domů můžete zejména na pokožce rukou pociťovat únavu, pnutí a pocit suchosti. Užijte si proto účinné čištění a jemnou péči, která poskytne úlevu citlivé kůži. K tomuto pocitu vám pomůže naprostá novinka od značky Indulona – tekuté mýdlo Sensi care. Složení tekutého mýdla je navíc obohacené o magnolii, panthenol a o další hydratační složky. Díky tomu zůstává po umytí pokožka rukou jemná a vláčná.

Cena: 69,90 Kč / 300 ml    

 

Pleťové mléko bioten

První, na co doporučujeme myslet u citlivé pleti, je zbavení nečistot a aplikace krému. Způsob, jakým nejprve šetrně odstraníte všechny nečistoty z pleti a zároveň jí nezpůsobíte žádné podráždění, je využít jemné pleťové mléko z řady pro suchou a citlivou pokožku. Pleťové mléko bioten SKIN MOISTURE obsahuje 100% přírodní šafrán a je obohacené o prebiotika, která pomáhají navrátit rovnováhu vaší pleti. Užívejte si na pleti sametově hebký vzhled.

Cena: 99,90 Kč/ 200 ml     

 

Astrid Aqua Satin hydratační mléko

Pocit z nepříjemného pnutí na povrchu pokožky může pocházet z toho, že je pleť dehydratovaná a že byla vystavena slunečnímu záření. I když v našich zeměpisných šířkách sluníčko není obzvlášť na jaře nijak silné, stále svou pleť vystavujeme slunečním paprskům. Je proto vhodné nejen využívat opalovací krémy, když jdeme ven, ale také nezapomenout použít hydratační mléko po opalování. Po pobytu venku doporučujeme příjemně svou kůži osvěžit s pomocí nového hydratačního mléka z řady Aqua satin od ASTRID a vychutnat si chladivý efekt -2,4 °C  bezprostředně po aplikaci.

Cena: 169,00 Kč / 200 ml

 

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Péče o citlivou pokožku během slunečných dní”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *