Rubriky

Posílená imunita a osobní zdraví nade vše

Imunita a osobní zdraví jsou prioritami obyvatel po celém světě. Extrémně důležitá je prevence, dodržování hygienických pravidel a zdravého životního stylu tak, aby náš organismus pracoval optimálně a měl dostatek energie k budování silného imunitního systému. Obranyschopnost organismu, dodržování zásad zdravého způsobu života záleží především na nás. Mimo jiné i na naší volbě pomocníků k čistému a hygienickému prostředí našich domovů. Vhodné řešení k dosažení čistého prostředí našich domovů nabízejí parní spotřebiče LG.

Bakterie a mikroby v prostředí jako jsou obchody, kanceláře nebo hromadná doprava jen těžko ovlivníme. Tyto bakterie se ale mohou usadit na našem oblečení nebo se udržovat na nádobí, které doma používáme. V tomto případě už však zakročit můžeme. Oblečení a domácnost můžeme bakterií a špíny snadno zbavit. Také s probíhajícím pylovým obdobím, které nemá rád snad žádný alergik, si velice dobře poradí parní spotřebiče LG. Ty spolu s dalšími podpůrnými kroky dokážou zbavit domácnost bakterií a chránit naše zdraví.

Je dobré celoročně myslet na silnou imunitu, kterou podpoříme především dobrou stravou, pravidelným pohybem a pobytem na čerstvém vzduchu v přírodě. A právě příroda nám přináší další možnost, jak svou obranyschopnost zvýšit. Zároveň díky této variantě zajistíme, aby nejen oblečení, ale celkové prostředí našich domovů bylo čistější a hygieničtější. Tou variantou je pára.

Pára nám nabízí bezpečný způsob odstranění škodlivých bakterií, roztočů, pylů a jiných nežádoucích vlivů. Například parní pračky LG dokáží bez použití dráždivých chemikálií odstranit až 99, 9 % alergenů jako jsou prachoví roztoči.

Společnost LG Electronics, lídr v oboru domácích spotřebičů, které se zaměřují také na zdraví spotřebitelů, nabízí klíčovou technologii LG Steam™, tedy využití páry u některých spotřebičích. Pára není jen jednou z nejlepší možností, jak bez chemie dezinfikovat oblečení a nádobí, patří mezi jednu z nejúčinnějších možností dezinfekce vůbec. Vysoce účinná je především díky své bezkonkurenční schopnosti rychle proniknout do povrchu a odstranit i tu největší špínu. Kromě toho, že pára zajistí čistý domov, může značně snížit výše uvedená zdravotní rizika v domácnosti.

To nejlepší pro opravdu čisté prádlo

Před 15 lety představila společnost LG první pračky na světě, které využívaly páru. Dnes jsou tyto spotřebiče, parní pračky a sušičky, schopné eliminovat až 99, 9 % alergenů, prachových roztočů a plísní, které nám mohou zbytečně škodit. Parní spotřebiče jsou vhodné pro celou škálu oblečení a ložního prádla. Některé modely praček nabízejí technologii TrueSteam™ a nabízejí tak program Osvěžení prádla, který využívá sílu páry k osvěžení prádla, odstranění záhybů a zápachu z oblečení během 20 minut.

Alergikům ulehčí život

Parní technologie LG myslely také na alergiky. Program Pro alergiky umožňuje sušičkám LG zbavit oblečení a ložní prádlo všech alergenů a prachových roztočů, co by mohli způsobit podráždění kůže nebo vyvolat další problémy. Fungují na principu teplého vzduchu, který po dobu 60 minut konstantně dosahuje teploty 60 °C-65 °C.

Revoluční produkt LG Styler využívá technologii TrueSteam™, která vytváří páru zahřátím vody k osvěžení různých druhů oděvů. Slouží také ke snížení množství alergenů a bakterií, a to například také v dětských plyšových hračkách, batozích a dalších věcech. LG Styler zároveň dodá oděvům svěží a příjemnou vůni a oblečení krásně vyžehlí. Produkt je navíc certifikovaný Nadací pro astma a alergii (AAFA) a British Allergy Foundation (BAF) právě pro svou schopnost minimalizovat přítomnost škodlivých alergenů, jako jsou třeba roztoči, pyl nebo prach.

Myčka nádobí zlikviduje škodlivé bakterie

Myčky nádobí LG jsou vybavené technologií LG TrueSteam, a tak využívají přirozenou funkci páry k odstranění nečistot. Myčka využívá páru k úplnému vyčištění a dezinfikování talířů, sklenic i ostatního nádobí. Prémiové myčky nádobí LG stanovily nový standard hygieny, který eliminuje 99, 9 % nebezpečných bakterií, a to včetně těch, které jsou běžně spojené s rizikovými, například prošlými, potravinami.

Lidé už dnes pro své zdraví touží udělat maximum. Právě proto roste zájem o domácí spotřebiče, které myslí na zdravou, čistou a hygienickou domácnost, protože právě prostředí, které si kolem sebe vytváříme, jde ruku v ruce s naším zdravím. Společnost LG Electronics na tuto poptávku reaguje a zákazníkům nabízí nejnovější modely parních spotřebičů, které by v žádné domácnosti, která má být čistá nejen opticky, ale také hygienicky, neměly chybět.

O společnosti LG Electronics

Společnost LG Electronics Inc. je globálním inovátorem v oblasti technologií a výroby, s působností na 140 místech a s více než 70 000 pracovníky po celém světě. S celosvětovým obratem v roce 2018 ve výši 54,4 miliard dolarů, se LG skládá z pěti společností – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions and Business Solutions. Společnost LG je předním světovým výrobcem televizorů, chladniček, klimatizací, praček a mobilních zařízení, včetně prémiových produktů LG SIGNATURE a LG ThinQ podporující umělou inteligenci.Nejnovější zprávy společnosti LG naleznete na adrese www.LGnewsroom.com

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Posílená imunita a osobní zdraví nade vše”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *