Rubriky

Příroda a její dary….

Každý rok na jaře vysazuji bylinky nejen na zahrádku, ale i doma za okno.
Cítím je a vnímám jejich vibrace i jak prostupuje jejich léčivá síla celým bytem, jsem ve stálém kontaktu s esencí všech bylinek a tak mohou energeticky působit ,,jen pouhým,, bytím v mém prostoru.


Naplňují mě nejen svou krásou a subtilností, kterou vyzařují, ale i celým procesem růstu,….. jak z malých semínek vyrůstá, něco vždy tak specifického a originálního.

Z počátku jsou to vždy jen dva lístečky a podle informace, kterou si v sobě nesou vyrůstají dále do své jedinečnosti a i rostlinka téhož druhu vypadá vždy jinak-originálně.
Je to kouzlo-spojení zákonů vesmíru a přírody, výsledkem společného tvoření. Je to pro mě zajímavý pohled z úrovně barevných tónů, květu života, fraktálové efekty, posvátná geometrie, zlatý řez a kreativitě neopakovatelné,… nic na světě není vytvořeno dvakrát, vše je vždy originál, díky nekonečnému potenciálu vesmíru, pospolu s uměním přírody tvořit krásu…. Jsme také výsledkem jejich spolupráce… máme v sobě jedinečnost, tak ji objevujme a nechme ji prezentovat se v realitě….

 

….za inspiraci k tomuto článečku děkuji lichořeřišnici, bazalce, oreganu, tymiánu, šalvěji, echinacei a levandulce……
Již mnoho let se stravuji ,,vegansky,, přimíchávám bylinky do jídla intuitivně, není důležité množství, ale jakou informaci vkládám…úmysl ,,pro zdraví…. léčí se vše co chce být vyléčeno,,….takto si programuji, při vaření vše…. upřímně a s úctou….není to čistá alchymie?….

 

www.loďmerkaba.cz

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Příroda a její dary….”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *