Rubriky

Proč vytížený herec Jiří Mádl vyrazil do Liberce? Věnoval kousky ze šatníku charitě

Září v mnohých z nás evokuje nové začátky. Vracíme se do školy, do práce, někdo si dává poprázdninový detox, někdo třeba reorganizuje šatník. Odlehčit svým skříním a darovat oblečení pro dobrou věc se mimo zmíněné rozhodla i jména jako Eva Decastelo, Milan Peroutka, Monika Bagárová nebo Klára Issová.

V minulých dnech se v Liberci a v Praze konala akce Charity Day. V Liberci se do organizace pustila herečka Denisa Pfauserová, která zpunktovala i své hvězdné kolegy, aby přispěli nejen oblečením, ale i doplňky a kosmetikou. V liberecké Organze si tak účastníci charitativního odpoledne mohli ulovit módní kousky celebrit a finančně tak podpořit spolek Matyáš a neziskovou organizaci Letní dům. Spolku, který pomáhá dětem se vzácnou chorobou poruchy metabolismu, a neziskovce Letní dům, jež se stará o děti v dětských domovech, je Pfauserová ambassadorkou.

Sama šatník třídí jednou za půl roku a většinou věci putují do bazárků, ve kterých čas od času i sama nakupuje. “Snažím se žít víc minimalistickým způsobem života a nehromadit. I v tomto ohledu jsou bazary super. Prodáte, co už nepotřebujete a koupíte, co už někdo před Vámi otočil, takže nevytváříte potřebu nové výroby. Většinou bývá oblečení za zlomek původní ceny a když se navíc jedná o charitativní bazar, přidává se třetí radost, že jde Vaše investice na dobrou věc,” tvrdí mladá herečka.

Patronem celé akce se stal Denisy kamarád režisér a herec Jiří Mádl. Ten přijel do Liberce všechny pozdravit a také přispěl svým kouskem ze šatníku. Nakonec se na konto organizací připsala rovným celková částka 22.500,- Kč.

V Praze se zase ve vietnamském bistru Street Pho v Karlíně sešly influencerky Anna Šulcová, Petra Lovely Hair a Beha Nguyen alias Style with me, aby prodejem svých věcí podpořily kočičí útulek a projekt na záchranu koťat. Jak už to na srazech youtuberů a influencerů bývá, bylo plno a během pár hodin už byly štendry na oblečení prázdné. Organizacím z pražského Charity Day putovalo celkem 43.500,-Kč.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Proč vytížený herec Jiří Mádl vyrazil do Liberce? Věnoval kousky ze šatníku charitě”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *