Rubriky

Užijte si zimní prázdniny plné sněhu s lyžováním i wellness! Dolní Morava je ideálním místem

Užijte si s celou rodinou zimní prázdniny plné sněhu, pohybu na čerstvém vzduchu i odpočinku. Díky výhodným balíčkům wellness hotelu Vista se o skvělé zážitky nemusíte obávat. Na hosty čeká luxusní prostředí čtyřhvězdičkového hotelu, důkladně propracovaný animační program pro malé i větší návštěvníky, relaxační zimní procedury v hotelovém wellness, lahodné chutě, a to vše v obklopení dechberoucí horské krajiny protkané více než deseti kilometry sjezdovek.

Nebojte se přijet se svými dětmi, které se s lyžováním teprve seznamují. Vybrat si z nabídky totiž můžete zimní pobyt s lyžařskou výukou a angličtinou. Na děti čeká zábava, při níž si ani nevšimnou, že se učí nové věci. Vyzkoušejte něco nového a netradičního a rezervujte si vánoční pobyt na horách. Vychutnáte si speciální štědrovečerní menu s přípitkem, děti si užijí vánoční hraní na speciálních programech a z Vánoc tak odstraníte všudypřítomný shon a starosti. Vyhněte se divokým oslavám na přelomu roku a přijeďte na silvestrovský pobyt, při němž se vyžije celá rodina. Kromě toho si až do března můžete zvolit zimní pobyt na horách se skipasem, v rámci kterého můžete strávit celé dny na lyžích a v zasněžené krajině. A nebo si přijeďte odpočinout na zimní wellness pobyt, z něhož odjedete prohřátí, hluboce zrelaxováni a plní síly a chuti do dalších chladných dnů.

Zážitky vás nečekají jenom na sjezdovkách, běžkařských trasách, Mamutí horské dráze či na Stezce v oblacích, která k Dolní Moravě neodmyslitelně patří. Malí návštěvníci se bohatě zabaví při hotelových animacích. Čeká je například aromaterapie či muzikoterapie, divadélko, kino, tvoření, pohádková stezka hotelem nebo například speciálně připravené animace pro rodiče s dětmi. Dospělí hosté si mohou užít zimní procedury v hotelovém wellness, které prohřejí tělo a probudí smysly. Kromě běžného saunování se můžete těšit na saunové rituály, wellness podpořené aromaterapií, masáže, detoxikaci či péči s novou přírodní kosmetikou Bioearth. Užijete si též lahodné gastro zážitky s novým a la carte menu či snídaněmi s příběhem.

Vylepšete si zimní pobyt na horách perfektním servisem a nabídkou pro celou rodinu. Zjistěte víc na webu wellness hotelu Vista a na stránkách Dolní Moravy.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Užijte si zimní prázdniny plné sněhu s lyžováním i wellness! Dolní Morava je ideálním místem”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *