Rubriky

V Polsku proběhlo mistrovství světa neslyšících v plážovém volejbale.

Sportovní klub Olympia pro sluchově postižené naleznete v pražských Horních Měcholupech. Sportů je tam na výběr hned několik. Mimo jiné již zmíněný plážový volejbal, atletika, orientační běh, tenis atd. Klub úspěšně připravuje děti, dorost, muže i ženy na republikové i mezinárodní turnaje. A samozřejmě, jako každý klub uvítá partnery a sponzory…

Nedávno v Polsku proběhlo mistrovství světa neslyšících v plážovém volejbale. Naše reprezentace slavila úspěchy.  Vybojovala bronz.  Velký úspěch má za sebou i spoustu dřiny, tréninků a přípravy.  Podíl na tomto úspěchu nese i Jindřich Čanda, trenérská ikona a guru z I’m Fit Wellness Fitness, který reprezentaci připravoval po kondiční stránce. Velkou oporou v přípravě mu bzlai jeho partnerka a asistentka v jedné osobě Míša Nosková, která pomáhala především s ženskou částí výpravy.

„Z úspěchu  profi volejbalistů na Mistrovství světa neslyšících v plážovém volejbale mám velkou radost.  Příprava probíhala převážně v našem klubu I´m FIT, který poskytl veškeré své skvělé zázemí, včetně regenerace díky našemu kvalitnímu wellness na který se po náročném tréninku sportovci neskutečně těšili “ dodává a směje se Jindřich.  „Díky tomu jsme mohli naše sportovce co nejlépe připravit na toto Mistrovství světa. A brzy nás čeká Deaflympiáda, tedy Olympiáda pro neslyšící. Míša, se díky svým znalostem i z oboru pedagogiky  rychle s trénováním sžila. A hlavně jí to baví.“ Odpovídá Jindřich Čanda při dotazu, jak se mu s jeho životní partnerkou spolupracuje.

fbt

A co na to Míša? „Práce s profi sportovci i Jindřichem mne naplňuje, mám ráda, když mám pocit, že z tréninku mi lidé odchází zničení“ směje se Míša.  „Navíc klub I´m Fit je mým oblíbeným už spoustu let a nezávisle na mých osobních zájmech si myslím, že je to opravdu nejlepší  klub v Praze. Co se týče našeho týmu, jsem hrdá, že jejich mise na MS v Polsku dopadla úžasně a to v podobě bronzové medaile. Myslím, že jsme s Jindřichem pro jejich přípravu udělali maximum a těším se, nadalší spolupráci“ uzavírá Míša.

Sportovní klub Olympia pro sluchově postižené naleznete v pražských Horních Měcholupech. Sportů je tam na výběr hned několik. Mimo jiné již zmíněný plážový volejbal, atletika, orientační běh, tenis atd. Klub úspěšně připravuje děti, dorost, muže i ženy na republikové i mezinárodní turnaje. A samozřejmě, jako každý klub uvítá partnery a sponzory.

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “V Polsku proběhlo mistrovství světa neslyšících v plážovém volejbale.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *