Rubriky

Heidi Janků, Peter Pecha, Bohuš Matuš či Natálka Grossová se rozloučí s prázdninami

Dva měsíce utekly jako voda, a tak se v neděli 30. srpna budou s prázdninami loučit malí i velcí, ale také známé osobnosti. V největším přírodním zábavním parku v Praze bude od poledne až do večera bohatý program.

 

V Krtkově světě nebudou chybět mažoretky, komedianti, dětská diskotéka a děti i jejich doprovod se mohou těšit i na známá jména.
Heidi Janků to rozbalí se svými hity jako třeba: Když se načančám, Já chci žít na Tahiti, Dík za tvůj kus ráje a mnoho dalších. Večer pak především na dospělé čekají hvězdy českého muzikálového nebe: Bohuš Matuš a Magda Malá, Peter Pecha, Nikola Ďuricová a Natálie Grossová. Zazpívají hity ze známých představení a přidají i duety.

 

„Moc se na to těšíme. Jako malí jsme měli rádi prázdniny a teď se těšíme, že si s námi ten závěr do Krtkova světa přijdou užít děti i jejich rodiče nebo prarodiče,“ řekl Bohuš Matuš.
Zábavným programem bude provázet moderátor a herec Petr Batěk.

 

Po celou dobu programu se bude v parku bude grilovat. K dispozici budou také rozmanité koktejly pro dospělé i děti a chybět nebude ani bublinář Cucino.
„Každý si najde to své a věříme, že si to s námi přijdete užít,“ láká majitel Krtkova světa Josef Roušal.
Více informací najdou zájemci na www.krtkuvsvet.cz nebo na FB či Instagramu parku.

 

      

Foto: Krtkův svět

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Heidi Janků, Peter Pecha, Bohuš Matuš či Natálka Grossová se rozloučí s prázdninami”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *