Rubriky

Valentýn není romantickou bublinou. Ale bublinky při něm nesmí chybět

I když máte po svém boku toho pravého nebo tu pravou, je třeba pamatovat na to, že to není samozřejmé. Každodenní starosti a přemíra povinností často vyústí v to, že na projevy lásky není prostě čas. Vztahy jsou ale jako zahrada – to, jak bude vypadat a vzkvétat, záleží na tom, jak o ni budete pečovat. Lásku a náklonnost bychom si měli projevovat neustále, ale pokud je Den svatého Valentýna neboli Den zamilovaných připomínkou tohoto faktu, není proč se mu bránit a neoslavit ho. Není třeba kupovat drahé dárky, svůj milovaný protějšek můžete vzít na zajímavou procházku, nachystat relaxační koupel nebo připravit romantickou večeři. Lze vymyslet spoustu drobných detailů, kterými partnera překvapíte. Co třeba napsat zamilovaný vzkaz na lahev sektu? Vašeho partnera takový dárek rozhodně potěší. Dejte vychladit vaši oblíbenou variantu, bublinky k romantickému večeru neodmyslitelně patří.

„NÁPOJE LÁSKY“ – Valentýnské tipy na dárky i romantický večer

Připojte své vyznání

Sekt je perfektním valentýnským dárkem! Tím spíš, když k němu ještě připojíte vyznání lásky. Dopište na lahev výjimečného sektu Bohemia Sekt La Fleur fixem ta nejsladší slova, která vašeho miláčka potěší.  Po otevření si pak užijte jeho bohatou vůni připomínající rozkvetlé růže a muškáty a šťavnatou, plnou chuť, která vás ideálně naladí na kapku romantiky.

K dostání v maloobchodě a na www.osobnivinoteka.cz. Obvyklá cena: 159 Kč

Romantika plnými doušky

Při romantické večeři milovníků Valentýna a něžných slůvek nesmí rozhodně chybět růžový sekt. Suchou, nebo polosuchou variantu? Na výběr jsou obě – Bohemia Sekt rosé je dostupný ve variantách brut i demi sec. Víte, jakou by si dal raději váš miláček?

K dostání v maloobchodě a na www.osobnivinoteka.cz. Obvyklá cena: 139 Kč

Pro vášnivý večer

Červená je barvou vášně a smyslnosti. Zažijte se svým milovaný protějškem nezapomenutelný večer v doprovodu stylového červeného Bohemia Sektu. Jeho dokonalá chuťová harmonie a jemná, svěží vůně jsou pro valentýnskou noc jako stvořené!

K dostání v maloobchodě a na www.osobnivinoteka.cz. Obvyklá cena: 139 Kč

Opojení láskou

Chtěli byste si užít romantický večer se skleničkou výtečného šumivého vína, ale letos jste se zařekli, že „suchý únor“ neporušíte? S růžovým nealkoholickým Bohemia Sektem nemusíte měnit své plány a o opojnou chuť kvalitních bublinek nepřijdete. Pro dokonalost romantické chvíle zvolte svůdnou variantu Rosé, ve které převažují tóny malin.

K dostání na www.osobnivinoteka.cz. Obvyklá cena: 139 Kč

Buďte Spolu

Mít jeden druhého je ta nejlepší věc na světě. Vyčleňte si chvilku jen pro vás dva a připomeňte si, proč jste se do sebe zamilovali. Udělejte pro lásku něco velkého – Buďte Spolu! Bohemia Sekt připravil speciální lahev s tímto poselstvím, darujte ji tomu, koho nade vše milujete.

K dostání na www.osobnivinoteka.cz. Obvyklá cena: 139 Kč

 

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Valentýn není romantickou bublinou. Ale bublinky při něm nesmí chybět”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *