Rubriky

Dodejte celému tělu sílu efektivní péčí

Obzvlášť v zimě, kdy je každá minuta denního světla drahá, můžeme mít často pocit, že čas na sebe je zbytečnost. Ovšem efektivní péče o sebe kolikrát může zlepšit mnohem více, než si sami myslíme.

Někdy si dokonce můžeme vyčítat, že jsme si nějakou chvíli dovolili, abychom se starali o své tělo. Může se to týkat čehokoliv – ať už situací, kdy je toho na nás zkrátka příliš a potřebujeme na chvíli prostě úplně vypnout, nebo když toužíme po tom dopřát si pocit z jemné a vyživené pokožky. Víme však o způsobech, jak můžete péči o sebe maximálně přizpůsobit svým nárokům na čas i kvalitu.

Denní krém Multi COLLAGEN od bioten

O zpevnění pleti a zároveň o její obnovu se postará krém z řady Multi collagen. V této řadě totiž najdete produkty, které obsahují přírodní kolagen získávaný z výtažků z mořských řas. Klíčovou složkou denního krému je totiž tzv. Collagen restorer, který stimuluje tvorbu zásadních látek pro obnovu pleti a její zpevnění – kolagen typu I, III a IV a pleti vlastní kyseliny hyaluronové.

Pokožka bude posílená také díky účinkům nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a ochráněná proti infračervenému záření díky slunečnímu faktoru SPF 10. Máte tak jistotu, že se o svou pleť postaráte i vzhledem k nepříznivým účinkům viditelného světla.

Cena: 229,90 Kč/ 50 ml

Astrid balzám na rty BALM REPAIR

Vaše rty si zaslouží neméně silnou péči. Věnujte jim blahodárné účinky extra pečujícího balzámu na rty, který je obohacený o D-panthenol. Ten má jedinečné zklidňující a regenerující vlastnosti. Navíc obsažený vitamin E a bambucké máslo, známé svými výživujícími vlastnostmi, pomáhá poskytnout účinnou péči a hydrataci suchým a popraskaným rtům.

Ani zde nechybí složení obohacené o UV filtry, které pomáhají zajistit ochranu rtů před slunečním zářením. Užijte si hedvábně jemné rty, které budou ochráněné i před sluníčkem.

Cena: 39, 90 Kč

Ochranná Indulona na nohy

Ať už v průběhu dne nebo k večeru, můžete pociťovat, že vaše nohy jsou poměrně unavené a i vlivem zimního období je jejich kůže zrohovatělá. Doporučujeme proto využít rychlé aplikace a účinků ochranného krému na nohy. O vaše chodidla bude postaráno díky regeneračním účinkům a unikátnímu složení, které poskytuje všestrannou péči o pokožku. Tento krém má bohatou strukturu a je zcela vhodný pro každodenní péči o velmi suchou kůži na chodidlech. Pokožku do hloubky hydratuje a ošetřuje, napomáhá regeneraci, zaceluje praskliny a změkčuje.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dodejte celému tělu sílu efektivní péčí”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *