Rubriky

Zázračná síla ovoce

Všichni víme, že ovoce je prospěšné, je plné vitamínů a důležitých látek a mělo by být každodenní součástí našeho jídelníčku. Blahodárné účinky má ale také na naši pleť. Výtažky z ovoce a ovocné složky mohou dodat pokožce výživu, hydrataci a ztracenou vitalitu. Navíc mají kosmetické produkty s ovocnou složkou krásnou vůni, která nás může nabudit i po psychické stránce. Vyberte si některý z kosmetických produktů, který v sobě ukrývá sílu ovoce a osvěžte svoji pokožku!

Čistící pleťový gel s kdoulí BIOTEN

  • pro normální a smíšenou pleť
  • se 100% přírodní kdoulí
  • dlouhotrvající péče

Bioten čisticí pleťový gel pro normální a smíšenou pleť s prebiotiky a 100% přírodní kdoulí. Účinně čistí nečistoty vaší pleti a dodá ji dlouhotrvající péči.

Cena: 99,90 Kč/200 ml

Pleťový peeling Bioten

  • pro normální a smíšenou pleť
  • se 100% přírodním medem & meruňkovými jádry
  • dlouhotrvající péče

Bioten pleťový peeling krémový pro normální a smíšenou pleť s prebiotiky a 100% přírodním medem a meruňkovými jádry. Účinně čistí nečistoty vaší pleti & dodá ji dlouhotrvající jemnost.

Cena: 99,90 Kč / 150 ml

 

Omlazující olej na obličej z Kréty značky Olive

Skládá se z jedinečné směsi vzácných středomořských olejů, o kterých se už po generace ví, že pomáhají naší pokožce udržovat mladistvý vzhled.

Habešský,   arganový,   avokádový  a  hroznový olej  pleť účinně vyživují a optimalizují v ní velmi důležité regenerační procesy, zatímco extrakt z lupiny bílé zvyšuje pružnost a vláčnost pokožky. Kosmetika Olive je k dostání v e-shopu Minoan Style.

Cena: 439 Kč/90 ml

Indulona Olivová

Hydratační ochranný krém je obohacený olivovým olejem, který chrání pokožku před vysoušením. Olivový olej je zdrojem vitamínů A a E, napomáhá obnově kožních buněk, zvyšuje elasticitu pokožky a tím zpomaluje proces stárnutí. Dermatologicky testováno.

Cena: 49,90 Kč/ 85ml

 

 

 

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zázračná síla ovoce”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *