Rubriky

HOT DRINKY, KTERÉ FRČÍ

Létu dávno odzvonilo a chladný podzim zaklepal na dveře. Zahřejte se s našimi originálními „hot“ drinky, které frčí, a snadno zvládněte jejich přípravu rychle a jednoduše z pohodlí vašeho domova. Místo chumlání do svetrů a dek popadněte skleničky a hurá na míchání „ostřejších“ podzimních drinků, které vás zahřejí i nakopnou.

BOŽKOV ČERNÝ ČAJ

Lahodnou chuť výjimečného drinku vám přinese kombinace Božkov Černý ve spojení s Ice Tea citrón.

 

Sklenici naplníme ledem, přidáme 4cl Božkov Černý a dolijeme 15cl Ice Tea citrón. Ozdobíme plátkem pomeranče a můžeme servírovat.

 

BOŽKOV HORKÝ ČERT

Neodolatelná kombinace Božkov Griotte a Božkov Originál, která Vás pohladí a zahřeje v obzvláště sychravém počasí.

 

Do sklenice nalijte 2cl Božkov Original, přilijte 4cl Božkov Griotte a zalijte 15 cl horké vody. Podle chuti přidejte cukr. Na závěr ozdobte plátkem citronu.

 

BOŽKOVSKÝ GROG ORIGINÁL

Osvědčená a milovaná klasika Božkov Originál v podání ve své „hot“ verzi vás zahřeje kdykoli.

 

Do sklenice nalijte 6cl Božkov Originál a zalijte 15cl horké vody. Podle chuti přidejte cukr a ozdobte plátky citrónu.

 

AMUNDSEN POLAR HEAT HOT ORANGE

Jste promrzlí, venku je sychravo a Vy hledáte způsob, jak získat ztracenou energii a současně se pořádně zahřát? Vyzkoušejte kombinaci pomerančového džusu a nové Amundsen vodky!

 

Svařte 4 cl Amundsen Polar Heat společně s 10 cl pomerančového džusu a celou skořicí. Nalijte do sklenice a ozdobte plátkem pomeranče a celou skořicí.

 

BARTIDA HORKÁ GRIOTKA

Zahřejte se s oblíbenou Griotkou od Bartidy, jednoduchý drink, který doma hravě zvládnete.

Do sklenice nalejte 4cl Griotka Cherry likéru a zalijte horkou vodou. Horký nápoj ozdobte tenkými plátky citronu a třešní, které drink příjemně okyselí.

 

BLACK FOX GROG

Magická chuť elixíru Black Fox skvěle vynikne v čisté podobě a přitáhne i ty, kteří se nebojí s bylinnou chutí experimentovat. Milovníkům míchaných cocktailů se otevírá spousta možností, včetně možnosti zahřát se netradičním grogem.

Nalijte 40 ml Black Fox do sklenice nebo hrnečku, dolijte horkou vodou. Lišáckou ozdobu zvládnete připravit z nakrojeného plátku pomeranče spíchnutého párátkem.

 

JIM BEAM GINGER ALE

Sychravý podzim přímo vybízí k vychutnání špičkového amerického bourbonu Jim Beam v kombinaci se zázvorem.

 

Do vysoké sklenice vložte led, přilijte většího panáka Jim Beam Bourbon Whiskey, přidejte zázvorové pivo/ale a na závěr ozdobte sklenici plátky citronu. Tip: lze ozdobit také plátky zázvoru.

 

BAILEYS COFFEE

Chladné počasí Vás zmáhá? Nastartujte svůj den dokonale lahodným teplým nápojem a vylepšete svou běžnou odpolední kávu irským sametovým likérem Baileys.

 

Do připravené kávy (cappuccino, nebo latté) nalijte libovolné množství Baileys Original a lehce promíchejte. Kávu ozdobte šlehačkou a nakonec posypte mletou skořicí.

 

BAILEYS SPICED HOT CHOCOLATE

Jste milovníky sladké horké čokolády? Co tedy říkáte na kombinaci štiplavého chilli, smetanového likéru Baileys a jemné čokolády?

 

V rendlíku smíchejte 200ml plnotučného mléka společně s cukrem (0,5 lžičky), kakaem (0,5 lžičky), špetkou skořice a mletého chilli. Zahřejte pod bod varu a dále přidejte 50g nakrájené čokolády a míchejte, dokud se nerozpustí. Poté přilijte 50ml Baileys Original. Hotový nápoj nalijte do hrnečku a ozdobte šlehačkou, chilli a kousky čokolády.

 

Máš tip

Baileys Irish Cream Original

Vychutnejte si sametově jemné pohlazení. Lahodná chuť likéru Baileys Irish Cream se skvěle vyjímá na ledě, v míchaných koktejlech, anebo v kávě či se zmrzlinou. Užijte si jeho originální chuť zkrátka tak, jak ho máte nejraději. Za jeho osobitou chutí stojí tradiční receptura s kvalitními surovinami, jako je například pravá irská whisky, smetana a kakaové boby.

Objem: 700 ml

Doporučená cena: 449,90 Kč

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “HOT DRINKY, KTERÉ FRČÍ”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *